اپلیکیشن‌هایی که به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب خدمات می‌دهند  

ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد دو اپلیکیشن «نشان» و «اسنپ» در ایام برگزاری این رویداد به ناشران و بازدیدکنندگان خدمات ارائه می دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اپلیکیشن «نشان» در ایام برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ارائه دسترسی به مکان برگزاری این رویداد، راهنمایی در مورد سالن‌ها، مکان‌های رفاهی و مسیریابی آسان‌تر، تلاش می‌کند از تردد و بهره‌مندی بازدیدکنندگان از نمایشگاه و خدمات آن حمایت کند.

علاوه ‌بر این اپلیکیشن «اسنپ» نیز با ارائه خدماتی به ناشران مانند جابه‌جایی کتاب‌ها از فروشگاه و انبار به محل برگزاری نمایشگاه و بالعکس، ارائه خدمات ویژه به مردم برای ارسال بسته‌ها و تخفیف‌های ویژه برای تردد بازدیدکنندگان به مقصد نمایشگاه، تلاش می‌کند به سهولت و اقتصادی بودن تردد بازدیدکنندگان و حمل کتاب‌ها کمک کند.

جزئیات خدمات‌رسانی این دو اپلیکیشن و سایر اپلیکیشن‌ها به بازدیدکنندگان و ناشران حاضر در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به‌زودی اعلام خواهد شد.

سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت در محل مصلای امام خمینی(ره) به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1623609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =