انصراف نوید محمدزاده از «گیاه‌خوار» در حمایت از زنان معترض/ عکس

نوید محمدزاده در حمایت از بیانیه زنان سینماگر و اهالی تئاتر در اعتراض به اعمال خشونت علیه‌شان، از حضور در نمایش «گیاه‌خوار» انصراف داد. این اقدام او با تحسین ترانه علیدوستی مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ستاره ملکی، بازیگر تئاتر در استوری اینستاگرامش از انصراف نوید محمدزاده از حضور در نمایش «گیاه‌خوار» خبر داد.

او در این استوری چنین نوشت: «نوید محمدزاده اجرایی که با ابوالفضل کاهانی داشت را لغو کرد. شک کرد، پرس‌وجو کرد، دنبال حقیقت گشت و در نهایت هزینه داد و طرف حق ایستاد. هزینه کمی نبود لغو اجرایی که دو سال تمرین شد، بازیگرانی که دو سال تلاش کردند و منتظر به ثمر نشستن نتیجه زحماتشان بودند. برای بازیگران و عواملی که دو سال برای اجرای «گیاهخوار» زحمت کشیدند آرزوی موفقیت می‌کنم. می‌دانم که غمگین و ناامید شدید، بغلتان می‌کنم عزیزان شناس و ناشناسم، شما انسانیت را معنا کردید، مسیرتان پر از نور و برکت باشد که خودتان برکت این روزهایید.»

ترانه علیدوستی، بازیگر شناخته‌شده و یکی از اعضای هیئت پنج نفره پیگیری مطالبات زنان معترض به اعمال خشونت در سینما که مطالبه‌شان و نارضایتی خود را از آن‌چه بر آن‌ها گذشته است در بیانیه‌ای با عنوان «بیانیه ۸۰۰ زن» مطرح کرده بودند نیز در استوری اینستاگرامش خطاب به نوید محمدزاده نوشت: «تو از دیشب بیش از ۸۰۰ خواهر تازه پیدا کردی، فراموشش نکن، مهربان.»

انصراف نوید محمدزاده از «گیاه‌خوار» در حمایت از زنان معترض/ عکس

انصراف نوید محمدزاده از «گیاه‌خوار» در حمایت از زنان معترض/ عکس

۲۵۹۲۴۴

کد خبر 1623825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • IR ۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲
    0 0
    توضیح داده نشد که این انصراف چه ربطی به آن بیانیه دارد؟ آیا کاهانی مورد اتهام است؟ آیا همه بازیگران اعتصاب کرده اند؟ آیا.....