صومعه‌ی بریتانیا برای ثبت یک رکورد در گینس، به دنبال بیش از ۱۸۰۰ خون‌آشام است!

میراث فرهنگی انگلیس اعلام کرد که به دنبال گردهم‌آوردن ۱۸۹۷ نفر با لباس خون‌آشام در صومعه‌ی ویتبی است تا رکورد جهانی گینس را بشکند و صد و بیست و پنجمین سالگرد انتشار رمان "دراکولا" اثر برام استوکر را جشن بگیرد.

به گزارش خبرآنلاین، میراث فرهنگی بریتانیا به دنبال هزار و ۸۹۷ نفر برای پوشیدن لباس‌های خون‌آشامی در جشن سالگرد دراکولا است. میراث فرهنگی انگلیس، که بیش از ۴۰۰ مکان فرهنگی در کشور را تحت نظارت دارد، گفت قصد دارد رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین گردهمایی افرادی با لباس خون‌آشام در ۲۶ مه در ویتبی، صومعه گوتیک قرن سیزدهمی که الهام‌بخش رمان کلاسیک برام استوکر بود، بشکند.

صومعه‌ی بریتانیا برای ثبت یک رکورد در گینس، به دنبال بیش از ۱۸۰۰ خون‌آشام است!

صومعه ویتبی

این رکورد در حال حاضر با هزار ۳۹ نفر در ویرجینیا در سال ۲۰۱۱ به ثبت رسیده است، بنابراین انگلیس برای شکستن رکورد به حداقل هزار و ۴۰ خون‌آشام نیاز دارد. مدیران این کمپین گفتند که امیدوارند در مجموع هزار و ۸۹۷ نفر را به افتخار صد و بیست و پنجمین سالگرد انتشار رمان دراکولا در سال ۱۸۹۷ دور هم جمع کنند.

صومعه‌ی بریتانیا برای ثبت یک رکورد در گینس، به دنبال بیش از ۱۸۰۰ خون‌آشام است!

به گفته‌ی مسئولان، سازمان رکوردهای جهانی گینس قوانین سختگیرانه‌ای برای لباس خون‌آشام دارد، بنابراین همه شرکت‌کنندگان باید شلوار یا دامن مشکی، کفش مشکی، کت، شنل مشکی یا کت یقه‌دار و حتی دندان‌های نیش مصنوعی را در استایل خود به کار گیرند.

منبع: upi / مترجم: الهه جعفرزاده

۴۷۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1624415

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =