عضو شورای شهر تهران: خانواده قالیباف با چهار ساک رفتند و با پنج ساک برگشتند؛ چند قلم جنس آوردند انگار چه خبر شده است

ایرنا نوشت: حجت‌الاسلام سید محمد آقامیری در صحن علنی شورای شهر تهران گفت: اگر رییس مجلس به خانواده‌اش اجازه می‌داد با پروتکل‌های امنیتی رفت و آمد کرده و از گیت مخصوص عبور کنند، کسی این‌ها را نگاه نمی‌کرد و حواشی اخیر هم ایجاد نمی‌شد.

شصتمین جلسه شورای شهر تهران صبح روز یکشنبه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد که این جلسه با حاشیه هایی همراه بود.

یکی از اعضای شورای شهر به انتقاد برخی افراد در فضای مجازی در خصوص خانواده قالیباف به کشور ترکیه پرداخت و چنین گفت که نام قالیباف در تهران می درخشد.

حجت‌الاسلام سید محمد آقامیری در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری به حواشی ایجاد شده برای خانواده رییس مجلس به ترکیه گفت: خدا را شاهد می گیرم، صحبت های من نه از روی هوای نفس که صرفا از روی تکلیف است اگر اندک آبرویی در فضای سیاسی جامعه دارم از لطف و محبت مردم شریف تهران و جبهه انقلاب دارم و به عنوان یک سرباز کوچک این آبرو را صرف مردم می کنم و بس.

این عضو شورای شهر تهران گفت: اندک آزادگی در خودم می بینم که آنچه را حق است اعلام کنم و فریاد بزنم و باکی از جبهه گیری ها و تهمت هایی که بعداً پیش بیاید ندارم.

وی افزود: موضوعی که چند روز است فضای مجازی کشور و شبکه های معاند را بر علیه نظام بسیج کرده و همه به صورت یک دست چه عوامل داخلی و منافقین و چه شبکه های خارجی درصدد ضربه زدن به نظام بر سر یک مسأله بسیار پیش پا افتاده است.

آقا میری ادامه داد: مسأله وارد کردن چند قلم کالای خارجی به نام سیسمونی کودک که توسط دختر و داماد رئیس مجلس اتفاق افتاده است. این خانواده با چهار ساک رفتند و با پنج ساک برگشتند و دو قلم جنس هم همراه خود آوردند که مشخص است، دو جوانی که اول ازدواجشان است و می‌خواهند صاحب فرزندی شوند، ذوق دارند و به یک سفر خارجی رفتند و در یک حراجی سیسمونی دیدند و دو قلم جنس هم خریدند. حالا باید از این دو قلم جنس فیلم بگیرند و عکسبرداری کنند و آن را رسانه ای کنند و به اقتصاد مقاومتی ربط دهند!؟

وی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالای داخلی مسأله بسیار درستی است اما یراد بها الباطل! این باید کجا استفاده شود؟ روزی دویست پرواز خارجی در کشور انجام می شود، همه دست در جیبشان کردند و آمده‌اند و چند قلم جنس برای بستگانشان نخریدند؟

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: ما کشیک می کشیم و از تک تک مردم فیلم و عکس می‌گیریم؟ اگر رییس مجلس به خانواده‌اش اجازه می‌داد، با پروتکل‌های امنیتی رفت و آمد کنند و چندین محافظ داشته باشند و از گیت مخصوص می‌رفتند و از گیت مخصوص بر می‌گشتند، کسی این‌ها را نگاه نمی‌کرد و متوجه نمی شد اما رییس مجلس گفتند مثل یک فرد عادی با هواپیمای معمولی بروید و با مردم بروید و با مردم برگردید. چه خطایی کردند؟ جای خاصی رفتند؟ مکان خاصی رفتند؟ چیزی خوردند؟ حرکتی کردند؟ این عقده‌ها از کجا در می آید که به یک نیروی انقلابی و جهادی که چهل سال از عمر خود را در این مملکت وقف انقلاب و نظام کرده است و در این کشور کار کرده و زحمت کشیده انتقاد می‌کنند؟

وی افزود: به خود او و عملکرد او نمی‌توانند انتقاد کنند که الان رییس یکی از ارکان این نظام است و حاشیه سازی می‌کنند که چند قلم جنس آوردند و انگار چه خبر شده است.

آقامیری همچنین با اشاره به شعارهای داده شده در تجمع فرهنگیان گفت: من ناراحت شدم از اینکه تعدادی از فرهنگیان در تجمع به حق صنفی که دنبال کار صنفی خود بودند شعاری می دهند و کلمات دور از شأن معلمی که برای این کشور است می دهند و این سیسمونی را دستمایه شعاری برای گرفتن حق خود می کنند.

وی تاکید کرد: این خیلی زشت است. کار تا جایی پیش برود که فیلم در شبکه های خارجی پخش شود. ما مشکلات معلم ها را درک می کنیم، مشکلات در مملکت برای همه است و مجلس هم تلاش می کند که این مشکلات را برطرف کند. این معنی ندارد چنین حرکاتی از معلمی که جایگاه ویژه ای در کشور دارد رخ دهد.

آقامیری ادامه داد: عملیات روانی را در جهت ترور یکی از شخصیت های که یکی از اضلاع موثر جبهه انقلاب است طراحی می‌کنند تجربه چندین دهه گذشته نشان داده هر وقت جبهه انقلاب متحد می شوند اتفاقات بزرگی در این مملکت رقم می خورد و در همین موقع منافقین داخلی و خارجی دست به دست هم می دهند تا به آن ضربه بزنند چرا که نمی‌توانند این اتفاق را ببیند.

وی خاطرنشان کرد: امروز در هر جای شهر تهران بروید نام آقای قالیباف می‌درخشد، بله انتقاداتی هم به آقای قالیباف بوده اما انتقاد در جای خودش گفته شود. اینهمه تهمت ها به کجا رسید؟ یکی از آنها به دادگاه رفت تا سنددار بشود؟ آقای قالیباف که از آقای هاشمی بزرگتر نیست که بچه های او به دادگاه کشانده شدند و گوشه زندان نشانده شدند و هیچ کاری هم نتوانست انجام دهد.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: اگر آقای قالیباف و خانواده او خطایی می کردند بدتر از این هم سرشان می آمد. این چه داستانی است؟ همین شخصیت را رهبر به عنوان یک مدیر جهادی و انقلابی نام می برد. برخی خجالت نمی کشند و یکسره ترور شخصیت می کنند. امروز آقای قالیباف است، دیروز آقای رییسی بود فردا آقای زاکانی و حدادعادل هستند. سر آقای زاکانی چه بلایی در می‌آورند؟ هرکاری انجام می دهد برای او داستانی درست می‌کنند. خودشان در زمان خود پسر و دختر و عروس و داماد خود را استخدام کردند و آقای زاکانی یک داماد خود را نمی‌تواند در شهرداری استخدام کند.

وی با بیان اینکه دفاع او از جبهه انقلاب است افزود: من از جبهه انقلاب دفاع می کنم و سر صحبتم بر روی یک شخص نیست. نگاه جبهه انقلاب این است که از شخصیت های انقلابی و جهادی خود دفاع می کند و استراتژی ما این است که از آقای زاکانی حمایت صددرصدی می کنیم و موفقیت ایشان را موفقیت در خدمات رسانی به مردم تهران می دانیم.

۲۳۳۲۳۳

کد خبر 1624854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 76
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  498 7
  چقدر پر رویین شماها!!!!!
  • IR ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
   222 2
   وقاحت مرزی ندارد!
 • نعيمي IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  390 4
  ميشه اول بفرماييد خود شما با چه تخصصي و چه تعداد راي وارد شوراي كلانشهر تهران شده ايد ؟!!
 • RO ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  363 6
  نخیر، یک چیزی هم دستی بدهکاریم
 • IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  396 5
  شما فقط همان فرض اولتان را كه اندك آبرويي در جامعه داريد را ثابت كن ، بقيه حرفهايت قبول!
 • IR ۱۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  339 4
  و اين حمايت هاي وقيحانه كه در ايام شهادت سرور آزادگان ، نام آزادگي بر آن مي گذارند هيچ ربطي به اينكه چگونه و با حمايت چه كساني و بدون داشتن هيچ تخصصي به اين پست و مقام ها رسيده اند ندارد!!!!
 • جیگر IR ۱۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  253 5
  من که باورم شد ،حتما درست میگی !!
 • IR ۱۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  281 4
  شورای شهر اینو نگه کی بگه جیره خور
 • ناشناس IR ۱۷:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  296 4
  آخ بمیرم خودش زبون نداره بگه واسطه فرستاده جواب بده اصلا تو ماه مبارک رمضان که روزه واجب ست برای چی مسافرت تشریف بردند ضمنا مگه ولایتی نگفت مردم باید مثل یمنی ها لنگ بپوشند و نون خشک بخورند سردار ها جزوه مردم نیستند
 • مهی IR ۱۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  227 7
  خوبه ماست مالی کنید
 • IR ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  ببخشید ما وز اول دفاع کردیم شما تازه از راه رسیدید آقای قالیباف عمرش رابه پای نظام گذاشته وبا این عربده ها صدایش خاموش نخواهد شد
  • اردشیر IR ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
   این همه رفتن و آمدند خریدند و بردند آب از آب تکان نخورد. بعضی ها چقدر احمق هستند که میخواهند با این ادبیات سرداران میهن را خراب کنند. اگه این جور هست پس هر کسی رفت مسافرت حق خرید ندارد. واقعاً خود شما که این همه خودتون را جر میدهید اگر رفتید مسافرت خرید نمیکنید.
  • IR ۰۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   26 2
   اگر به منفی های دوستت نگاه کنی بهتر میفهمی که احمق کیه.
 • IR ۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  314 7
  خجالت بکشین...... اون کولبر بدبخت ک از اون کوه و کمر برای زنده موندن نه زندگی کردن کولبری میکنه کشته میشه اونوقت این.... با ۲۰چمدان برگشتن، اتفاقی نیفتاده.. راست میگی سر شما سلامت. نفرین خدا ب شما
 • یک ایرانی IR ۱۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  قالیباف سیسمونی آوورده شهرداراصلاح طلب شماهم جسد زنشو با اسلحه شخصیش میکشه وبجای خدمت به مردم تهران به زندان میره
  • IR ۰۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   27 0
   همچی میگی شهردار اصلاح طلب ما ، که انگار اونا چه گلی به سر ما ملت زدن یا کس و کار ماها بودن خوبه همه تون سرو ته یه کرباسبن مگه اونا از بدنه و بطن همین نطام نیستن ، چهل ساله پدرمونو دراوردین هی میندازین گردن همدیگه
  • IR ۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   12 1
   توجیهات مزخرف
 • IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  240 8
  مردم در این شرایط سخت اقتصادی و تحریمی با سفر خارج رفتن سیاحتی مسؤولین سیاسی و خرید اجناس خارجی از کشورهای خارجی مخالف هستند آنوقت شما در پی توجیه این هستید که خانواده آقای قالیباف با چهار ساک به ترکیه رفته اند و با پنج ساک به ایران بازگشته اند و مانند مردم عادی از گیت امنیتی عبور نکرده اند!!!
 • سردار IR ۱۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  149 3
  ۵منهای۴مساوی آقا اجازه یک ساک
 • IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  209 2
  جناب شواری شهر، امام معصوم فرمود: اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.
 • محمد IR ۱۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  سلام از بس به این سفر تو مجازی پرداخته میشه واقعا آدم دیونه میشه وفکر میکنه این همه حجم تبلیغ ضد برادر شهید کار احمق هاست اصلا دلش خواست شما هم میتونید بروید شورشو در آوردید ظالمان
  • IR ۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   23 3
   شورشودرنیاوردن حرف حقیقت تلخه
  • DE ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   13 2
   صدقه سر برادرش به اینجا رسیده ... برادرش هم بود اگر اهل حق بود میزد تو سر کچلش و میگفت ممدباقر اینقدربه اسم من ظلم نکن ... ما رو هم ضایع کردی
 • IR ۱۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  118 2
  آقای شورای شهری ، پاچه مالی و پاچه خواری هم حد و حدودی داره
 • ناشناش IR ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  98 2
  اینم مثل سیلی سرباز بیچاره تمام می شود#عدالت
 • افسون وندی US ۱۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  89 4
  معلومه که باید ماله بکشین،والا توجیه این کار مردم رو بیشتر عصبانی میکنه،پس سکوت کنین و به بخور بخورتون ادامه بدین
 • IR ۱۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  90 2
  عده ای دارن توی همین کشور زندگی میکنند که توان تهیه یه سیسمونی ساده داخلی را ندارن ... کسی که نمیتونه خونوادش را کنترل کنه چطوری ریاست مجلس را به عهده گرفته... بله درسته این یکی درز رفته خ از مسیولین زندگی های لاکچری دارن....
 • جلیل IR ۱۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  69 2
  اولا که فرمودند بدون اجازه قالیباف رفتن(به نقل از پسرش خبرزده بودند) پس نگفتن ساده وبدون محافظ و...برید ویک ساک فقط یک ساک بیشتر بیارید با خودتون،بیشتر نشه فقط در حد یک ساک سیسمونی باشه(واقعا چی فرض میکنهئ مردم را این آقا با این حرفهاش)دومادوران درخشان ....!!!سوما بقیه جوانان تازه ازدواج کرده ذوق ندارن اصلا،اصلا احساس ندارن چون از بس دنبال وام ازدواج و بدهی قبل ازدواج و تهیه پیش اجاره خونه و تهیه نیم کیلو برنج هستن ذوق واحساسی ندارن،حالا اینها ذوق داشتن دیییییگه((جدا مشکلی نداره خدایی هم نداره ولی چون قبلا فلانی رفته بود کردنش در بوق وکرنا پس این هم رفت در بوق وکرنا و اینکه اگر برای دیگر مردم عادی هم این ذوقها باشه چی میشه نه که طرف اگر وایساد درصف روغن مایع که معلوم نیست چیه اصلا وگیرش اومد از بس ذوق میکنه جلو بقیه که نوبتشون نشده...این ذوق کجا و اون ذوووووووق کجا
 • شرونده ایران IR ۱۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  85 2
  جهت اطلاع با ۲۰تا ساک برگشتن
  • DE ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   17 1
   ۲۰ چمدان و ۲ واحد آپارتمان به مبلغ ۴۰ میلیارد که متاسفانه این ۲ واحد آپارتمان رو تو استامبول جا گذاشتن
 • رضوان IR ۱۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  80 3
  اصلا شما ها با رای کیا رفتید شورا و برا چی رفتید طرف مردم هستید یا طرف اونایی که شما رو بردن شورا خجالت هم خوب چیزیه
 • مصطفی IR ۱۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  61 3
  ببینید چقدر اونجا موندن که واسه اقامتشون ۳تا ساک برداشتن،بعدشم اقای اقامیری مگه با بچه بزاز داری حرف میزنی که میگی با ۴تا ساک برگشتن
 • IR ۱۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  70 4
  مگر همین آقای رفسنجانی کم برای انقلاب زحمت کشید که آن همه تهمت و افترا از سوی امثال شما بر ایشان وارد شدو حتی تلویزیون ایشان را ممنوع کردند ،همین بلا را بر سر آقای خاتمی و سایر دلسوزان نظام آوردند.چرا آن هنگام همه شما همراهی کردید چه شد حالا آقای قالیباف شد آبروی نظام .مگر خود آقای قالیباف در جریان مناظرات انتخاباتی سفر دختر وزیر را بهانه تاختن به مخالفین خود قرار ندادند.شما ها اصلٱ آبرو برایتان مفهومی ندارد جایی دفاع می کنید که می دانید متضرر که نمیشوید هیچ،سود سرشاری هم نصیبتان میشود .ولی از قدیم گفتند چوب خدا صدا ندارد و به قول آقای رفسنجانی آسیاب به نوبت.
 • IR ۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  94 2
  مفت خورهایی مثل شما باعث شدن ما با حقوقی که میگیریم تا مغازه سرکوچه نتونیم بریم خرید
 • IR ۱۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  78 3
  هرروزبرتعداد ماله کش ها افزوده میشه،شرمتان باد
 • واکنش FR ۱۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  74 3
  خیلی ببخشید ،شما دم در خونشون نشسته بودین وساکهای طرف رو میشمردین
 • IR ۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  71 3
  آقامیری خیلی خندیدیم و خیلی خجالت کشیدم بجای شما
 • عباس IR ۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  72 2
  فقط یه کلام شرف خوب چیزیه که خیلی ها ندارند
 • حامد اورجینال IR ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  75 2
  دوستان، ایشون درست میگه بابا. اقای قالیباف 3 میلیون تومان تو حسابش پول داشت. نمیشه با این پول رفت ترکیه ، وسایل خرید و برگشت. مگه اینکه اقای قالیباف، زبونم لال، نعوذ بالله، دروغ گفته باشن. که اونم با توجه به شناختی که همه از سیاستمداران کشورمون داریم، کاملا منتفیه
 • IR ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  78 2
  به جای این همه توجیه،‌یک کم مرد باشید و از ملت عذرخواهی کنید. هر چند در هر کشوری بود به خاطر پرونده های متعدد باید تا حالا استعفا می داد.
 • علی IR ۱۹:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  53 4
  خجالت بکشید ،مثلا انقلابی است ،بیخود کرده وشما ک میگی
  • سید حسین مظلوم IR ۰۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
   1 0
   به خدا آدم خجالت میکشه از این حرفهای بی ارزش وفاقد هیچ گونه پشتوانه ،که بیشتر صدمه میزنه به آبروی دیگران و اینها دفاع نیست و به نظرم پسر خود جناب قالیباف از اینها خیلی عادل تر است من خیلی با انصاف تر و صادق تر ایشان این مقدار دروغ نگفت و کاش آقای قالیباف به جای اینکه این آقایان بخواهند آبروی ایشان و دیگران را به باد بدهند خود ایشان می آمد با دادن پیام و یا در سیما توضیحی و عذری هرجور خودشان می دانستند مسائل را بیان می‌کردند این همه مورد هجوم و.....قرار نمی گرفتند چون بهترین ضربه به افراد،بد دفاع کردن ویا دفاع جاهلانه است
 • محمد IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  62 2
  همتون با همید
 • سلیمان IR ۲۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  71 2
  پرونده این اقا را نگاه کنید شاید املاک نجومی گرفته ادم بی دلیل برای کسی سینه نمی زنه
 • IR ۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  82 2
  رونیست سنگ پای قزوین
 • صفری IR ۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  9 2
  فقط میتونیم بگیم راضی نیستیم انشلاروزقیامت جواب پس بدن چون کاری ازدست مابرنمیادامامیش واگذارکردبه خدا
 • ناشناس IR ۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  3 2
  تمام این صحبتهاتوجیه کردن عملی است که صورت گرفته که باحرفهای قبلی آقای قالیباف مغایرت کامل دارد،همین موردکوچک نشان‌دهنده طرزتفکروچگونگی تصمیم گیری وعملکردبرخی ازمسئولین کشوراست
 • محمد از ایران بزرگ IR ۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  10 2
  اولا حضرتعالی هیچ آبرویی نزد ملت ندارید که بخواهید خرج کنید، ثانیا ساک که چه عرض کنم چمدان ها را تعداد دقیقش را از جناب وحید اشتری بپرسید از دوستان سابقتان هستند، ثالثا غلط می‌کنید به مردم می‌گویید لنگ بپوشند و یک وعده غذا بخورند، بعد تیره و طایفه منحوس خود را به سفر های ترکیه و کانادا و انگلیس می‌فرستید برای تفریح،
 • IR ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  5 2
  همین نوه محترمی که به دنیا نیامده چند سال دیگه با ماما وپاپا اقامت امریکا انگلیس کاندا یا اروپا را میگیرد ومیروند حالا ملت سر یک سیسمونی جنگ میکنند؟
 • IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  7 1
  چرا هرکس اعتراض و انتقاد می‌کنه با معاندین منافقین قیاس میشه
 • IR ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  6 2
  واقعا متاسفم برای شورای شهر مردم تهران که باید حامی ملت باشه حامی ۴ درصدی میباشد
 • مجید IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  4 2
  سلام جالبه ما بااصل قضیه مشکل داریم که در این شرایط سخت اقتصادی که صدای شکسته شدن استخوان های مردم به گوش می رسد ومردم به نون شب محتاج هستند شما اینجور ریاکارانه از موصوع دفاع می کنید انگارمردم فقط شما هستید وبس وای برشما وای بر افکار ریلکارانه شما
 • ناشناس IR ۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  5 2
  خواستی درستش کنی بدترش کردی که حالا بگو اون چهار تا ساک که برده چی بوده
 • IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  4 3
  از بس توجیه این آقا مسخره بود تحمل نکردم تا آخر بخونم.واقعا متاسفم.همین سماها هستین که آبروی نظام رو بردین وگرنه نظام این رو نمیگه
 • IR ۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۴
  3 1
  الی برکت الله
 • IR ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  3 1
  همه ازنظر شما منافقند فقط تو سربازی
 • ایران IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  3 1
  خدایا مارو قبل از ابنکه شرافتمونو خرج دنیای دیگران کنیم از این دنیا ببر چقدر وقاحت لازمه برای بیان این چرندیات
 • IR ۰۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  4 1
  ننگ با رنگ پاک نمی شود
 • یا مهدی IR ۰۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 12
  دوستان گرامی که ملعبه دست اون ور آبیها شدین و با اونها همصدا شدین تا آبروی یه فرد انقلابی رو ببرین مگه این خانواده چه کردن؟دزدی کردن؟حرام انجام دادن؟ شماها که اینطور میتازین توی اون هشت سال فرمانروایی ننگین حسن فریدون و دار و دسته اش هم همینطور داعیه تظلم خواهی داشتین یا صداتون فقط برای انقلابیها بلنده؟از خدا شرم کنین و به فکر آخرتتون باشین
 • IR ۰۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  3 2
  شما ما ملت کج فهم رو ببخشید. ما به مسئولین پاک مشکوک شدیم. ما املاک شهر تهران رو به باد دادیم. شرمنده ایم.
 • محمد فرج الهی IR ۰۴:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  4 1
  جناب آقای آقامیری یا نمیدانی مسئولیت چیست یا اینکه شماهم بعله
 • IR ۰۶:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 2
  بخاطر خدا وبه احترام خون هزاران شهید بسه دیگه کمتر به زخم مردم نمک بپاشید، گرانی ستون فقرات مردم رو خورد کرده، مردم تو خرج یومیه شون موندن، قدرت خرید ندارن اجاره خونه نمیتونن بدن بیچاره شدن شما این وسط چی میگی، مشکل ما دوتا چمدون نیست آقای به اصطلاح خدا ترس مشکل ما واضحاتی است که تو وامثال تو قدرت فهمش رو ندارید ودرکش نمی‌کنید چون گرفتارش نیستید پس لطفا سکوت کن
 • IR ۰۶:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  1 1
  برای شمامهم نیست برای ملت چرا
 • IR ۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 2
  شما که برادرتان خلع لباس شده لطف بفرماییداوراارشادکنید
 • م.د IR ۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 2
  شماکه درخانواده مذهبی بدتیا امده ایدکدامتان پایتان رادرحبهه را گذاشتیدو این همه ملت شهید داده اندو حال شما رفتیدمیزمسئولیت توشورای شهر گرفتیدمسئولین بایدالگوباشندبرای ملت نه این که روضه برای ملت بخوانندو خودشان کارهای دیکر بکنند
 • IR ۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  4 2
  مردم بدهکار شدن
 • IR ۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  5 2
  به تو چی دادن خود شیرین یه ساک هم سهم تو شده انگار
 • IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 0
  از دولت تدبیر و امید چه خبر!!!
 • IR ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 2
  سنگ پای قزوین
 • DE ۰۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  4 2
  اینایی که این صحبتهای ۴،۵ تا ساک رو میکنن خودشون لابد اینکاره هستن .... طرفدار خود قالیباف داره تو سخنرانی میگه ۱۹ تا چمدان همراهشون بوده که کلی اصافه بار خورده ... اصلا با تعداد چمدان هم کار نداشته باشیم ،تو بگو فقط یک کالسکه اوردن .... خیلی بیجا کردن ... پس حمایت از تولید ملی و کالای بی کیفیت داخلی فقط برای مردم ایرانه و آقا زاده ها تا ۱۰ نسل اجازه دارن با کالای خارجی آیفون و اتومبیل خارجی به مردم پوز بدن... و بیت المال رو بالا بکشن
 • IR ۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  4 2
  این پنج تا ساک را به مردم نشان بدهید ببینم توش چی بود نخود کشمش بود یا کالسکه بچه
 • IR ۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  3 2
  حالا که اینطور شد تو 4 تا ساکی که رفته چی بوده الله اعلم
 • IR ۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  3 2
  "خدا را شاهد می گیرم، صحبت های من نه از روی هوای نفس که صرفا از روی تکلیف است" کاملا مشخصه!!!!!
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  3 2
  نکته اینجاست که ما صبح تا شب کار می کنیم حتی روز تعطیل حتی از پس مخارج ضروری تری ما یحتاج زندگیمون هم بر نمی اییم و کسانی که ما را به این روز سیاه انداختن خودشان زندگی لاکچری دارند مردحسابی مردم نون ندان بخورندبه خاطر کارهای شما
 • IR ۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 1
  نون بازو خوبه واقعاً خوشمزه هست یکبار تو عمرت بخور پول حرف مفت و اون لباس رو یکبار بذار کنار
 • حسین IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۵
  2 3
  عضوشورای شهرماخودمان ذغال فروشیم تودیگه ماراسیاه نکن