واکنش جالب علی کریمی به گروه ایران در جام جهانی

مهر نوشت: بازیکن و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: شخصا دوست داشتم گروه ایران در جام جهانی قطر قوی‌تر باشد.

علی کریمی در خصوص ارزیابی اش از گروه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: تمام تیم‌هایی که به جام جهانی می آیند خیلی زحمت می کشند. آنها با برنامه ریزی آمده‌اند و خودشان را آماده می‌کنند.

وی افزود: برداشت من این است که تمام فوتبال دوستان از این قرعه ایران خوشحال هستند ولی شخصاً دوست داشتم گروه ما قوی‌تر باشد. ما شرایط و سعادتش را نداریم بازی‌های تدارکاتی خوبی با تیم‌های بزرگ دنیا انجام بدهیم و فقط در جام جهانی می‌توانیم با آنها بازی کنیم که این دفعه فقط انگلیس است.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: البته انگلیس در مقایسه با دیگر قدرت‌های فوتبال جهان زیاد قدرت محسوب نمی‌شود! شخصاً دوست داشتم تیم‌های بهتری در گروهمان بودند. این برای ما یک پوئن مثبت دارد چون بلافاصله بعد از جام جهانی، مسابقات جام ملت‌های آسیا را داریم و این می‌تواند بازی‌های تدارکاتی خوبی برای آن رقابت‌ها باشد.

کریمی در پایان گفت: امیدورم تیم ملی با برنامه ریزی و بازی‌های تدارکاتی خوب با آمادگی کامل به جام جهانی برود و صرفنظر از نتیجه، بازی‌هایی انجام بدهد که تمام مردم کشور خوشحال بشوند.

256 251

کد خبر 1625840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • GB ۱۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
  16 66
  واقعا چه نظریات درخشانی!!!!! یکی به این بگه همون سلفی هایت را بگیر و کلمات قصار(کش رفته) منتشر کن کافی است.
  • سعید IR ۱۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
   20 2
   تو خوبی تو جلو بشین
 • ۶۵ IR ۰۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۹
  9 7
  جلو همین تیما آبروداری کنید،تیم قوی پیشکش
 • سید IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
  9 3
  ایوالله جادو گر فوتبال ایران
 • پرویز IR ۱۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۱
  0 0
  اقای کریمی که از یک طرف قایل به قرارگرفتن ایران درگروهی قویتر است از اونطرف اب پاکی رو روی بچه های تیم ملی ریخته و انرا بازنده قطعی نامیده است که تنها تورنومنت جام جهانی را بعنوان بازی تدارکاتی برای بازیهای اسیایی نامیده است این در حالی است که حداقل ودر بدبینانه ترین حالت مردم امیدوارند که ایران با داشتن لژیونرهای خوب دربین تیمهای جهانی میتواند با ارایه بازیهای خوب باعث رضایت در بین مردم خوب خودمان باشد