۳ نفر
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
رقابت نفس‌گیر طنازترین‌ها در فینال «جوکر»

خراسان نوشت: یوسف تیموری، عباس جمشیدی‌فر، هومن حاجی‌عبداللهی،محمدرضا علیمردانی، رضا شفیعی جم و... در مرحله نهایی «جوکر» با یکدیگر رقابت می‌کنند.

چهارشنبه هفته گذشته اولین قسمت از فینال مسابقه «جـوکـر» منتشر و رقابت جمعی از برندگان و شرکت‌کنندگان برگزیده در فصل‌های قبل آغاز شد. با توجه بـه چهره‌هایی کـه بــرای حضور در این مرحله انتخاب شده‌اند، ترکیب شرکت‌کنندگان و آن‌چه در قسمت اول «جوکر ۶» گذشت، در این فصل ویژه به عنوان فینال مسابقه، شاهد رقــابــت حـسـاس و بـــامـــزه‌ای میان چهره‌ها خواهیم بود.

یک ترکیب بامزه و موفق در فینال

در فصل فینال «جوکر» هومن حاجی‌عبداللهی و سهیل مستجابیان به عنوان برندگان فصل اول و شهرام قائدی به عنوان یکی از برندگان فـصـل دوم، پــا بــه مــیــدان رقـابـت گذاشته‌اند. دیگر شرکت‌کنندگان این فصل مانند بیژن بنفشه‌خواه، عباس جمشیدی‌فر، ایمان صفا، رضا شفیعی‌جم، یوسف تیموری و محمدرضا علیمردانی نیز چهره‌های بامزه فصول قبلی هستند که نزد مخاطبان محبوب بودند و مقاومت خوبی در برابر خندیدن از خود نشان دادنــــد. عملکرد ایــن چهره‌ها در فصل‌های گذشته، توانایی آنان در خنده گرفتن و نخندیدن و همچنین چهره جدی بعضی از آن‌ها در عین بامزه بودن، باعث شده ترکیب خوبی در فینال شکل بگیرد.

حضور فعال طنازها در میدان رقابت

یوسف تیموری که در فصل چهارم مسابقه حضور بسیار فعالی داشت و بـه یکی از سـتـاره‌هـای ایــن فصل تبدیل شد، در مرحله فینال هم چنین روندی را در پیش گرفته است. او مدام به سراغ رقبای خود و به‌ویژه عباس جمشیدی‌فر می‌رفت و سعی می‌کرد بــا ســوالات بامزه یا انجام حرکات عجیب و خنده‌دار شرکت‌کنندگان را به خنده بیندازد و از میدان به در کند. حضور عباس جمشیدی‌فر و بیژن بنفشه‌خواه که آماده خندیدن هستند نیز باعث می‌شود تلاش‌های تیموری بـــرای بـه خنده انداختن آن‌ها نتیجه بدهد و چالش بامزه‌ای مـیـان آن‌هـــا شکل بـگـیـرد. هومن حاجی‌عبداللهی، شهرام قائدی و محمدرضا علیمردانی نیز با چهره جـدی خـود و مقاومت بـالا در برابر خندیدن، کار رقبای‌شان را حسابی سخت کــرده‌انــد. رضــا شفیعی‌جم نیز به عنوان «جوکر» این فصل یعنی کسی که اجـــازه خندیدن دارد، با استفاده از حالت‌های چهره و حرکات بامزه خود خطری جدی برای حذف شرکت‌کنندگان این فصل محسوب می‌شود. از میان شرکت‌کنندگان قسمت اول، محمدرضا علیمردانی و سهیل مستجابیان نسبت به رقبای خــود حـضـور چـنـدان فعالی بـرای خنداندن دیگران نداشتند اما با توجه به سابقه حضور علیمردانی در فصل پنجم، احتمالا او نیز در ادامه مسابقه ترفندهای خـاص خـودش را به کار می‌گیرد و رقـابـت حساس فینال جذاب‌تر خواهد شـد. ایـن بازیگر و صداپیشه در «جوکر ۵» با آواز بامزه‌ای که خواند و کـارهـای خلاقانه خود موفق شد یکی از شرکت‌کنندگان محبوب مسابقه باشد.

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1626716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =