درخواست ۲۳۳ نماینده بهارستان از اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات برای برخورد با عوامل «تخریب مجلس انقلابی»

سیدمحسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه بیانیه ۲۳۳ تن از نمایندگان  را قرائت کرد.

سیدمحسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه بیانیه ۲۳۳ تن از نمایندگان را قرائت کرد.

متن بیانیه به‌شرح ذیل است:

بار دیگر رهبر معظم انقلاب از مجلس یازدهم به‌عنوان مجلس انقلابی حمایت کردند و بار مسئولیت تک تک نمایندگان را سنگین‌تر از پیش نمودند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام مراتب سپاسگزاری و تشکر خود از حمایت‌های رهبری معظم انقلاب، وظیفه خود را برای حل مشکلات مردم و امیدآفرینی بیشتر از هر زمانی حس می‌کنیم و خود را متعهد می‌دانیم که از این سرمایه گرانقدر در جهت حل مسائل مردم استفاده کنیم.

مجلس یازدهم که از سوی رهبر معظم انقلاب، مجلس انقلابی توصیف شده و مسئولیت امیدآفرینی از جانب معظم‌له بر دوش آن نهاده شد، در طول دو سال گذشته بیش از پیش‌بینی‌ها مورد هجمه و تخریب دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی بوده و هر روز به‌بهانه‌ای مورد حمله قرار گرفته است.

خادمان ملت سعی کردند در طول دو سال گذشته کارهای مهمی به انجام برسانند که تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، قانون جهش تولید مسکن، قانون جهش تولید دانش‌بنیان و قانون تسهیل صدور مجوز کسب‌وکار از مهم‌ترین اقدامات آن به‌شمار می‌رود.

درخواست ۲۳۳ نماینده بهارستان از اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات برای برخورد با عوامل «تخریب مجلس انقلابی»

بیشتر بخوانید :

نمایندگان مردم تلاش نمودند سرمایه اجتماعی نظام بیشتر شود و موجب امیدآفرینی مردم شوند و در جهت حل مشکلات مردم شبانه‌روز فعالیت کنند اما از هر سو با تخریب‌های ناجوانمردانه‌ای مواجه شدند که هدفی جز کم شدن اعتماد ملت به نظام ندارند.

در این دو سال گاهی مسائل مربوط به یک نماینده، گاهی یک کمیسیون، گاهی یک طرح یا قانون و در تازه‌ترین آنها نیز به‌صورت هدفمند به تخریب ریاست محترم مجلس پرداختند و در بسیاری اوقات، کلّیت مجلس مورد هجمه قرار گرفت که شاید در طول ۴۰ سال گذشته این حجم از تخریب و حمله بی‌سابقه بوده باشد.

گویی حمایت رهبر بزرگوار انقلاب و تلاش شبانه‌روزی نمایندگان موجب شده که دشمن خارجی و غرب‌زدگان و متحجران داخلی تمام همت خود را بر تخریب این مجلس بگذارند تا کم‌کاری دولت و مجلس گذشته از جانب مردم فراموش شود و مانع امیدواری مردم گردد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همین رو، ضمن تشکر از همه دست‌اندرکاران به‌ویژه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در حفظ امنیت کشور از وزیر اطلاعات و رئیس سازمان اطلاعات سپاه تقاضا داریم که طراحان و مجریان این پروژه‌های تخریب را شناسایی کنند و با آنها برخورد لازم صورت گیرد.

بار دیگر از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب تشکر می‌کنیم و آن را فرصتی بزرگ برای خدمت به مردم عزیز کشور می‌دانیم.

۲۱۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1626843

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =