سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی | خبرگزاری اصولگرا : افشاگر ، سند ارائه نمی کند ، نوبت ورود مدعی العموم است

فارس نوشت: تاکنون وحید اشتری درباره ادعاهای خود مبنی بر خرید سیسمونی توسط دختر قالیباف هیچ سند و مدرکی ارائه نکرده است.

وحید اشتری که خود را مدعی عدالتخواهی معرفی می کند تاکنون از ارائه هرگونه مدرکی دال بر صحت ادعاهای خود مبنی بر سفر خانواده رئیس مجلس به ترکیه برای خرید سیسمونی طفره رفته است. اشتری تاکنون هیچ مدرک قابل قبولی جز چند عکس و یک فیلم از حضور این خانواده در فرودگاه ترکیه به جامعه ارائه نکرده‌ است.

این درحالی است که قالیباف امروز در جمع نمایندگان مجلس گفت که هیچ‌یک از ادعاهای مطرح‌ شده اعم از خرید سیسمونی به‌ عنوان هدف سفر و بحث خرید املاک و همچنین درگیری در کانتر بار، صحت نداشته است.

حال این مدعی عدالتخواهی باید پاسخ دهد که چرا برای تحریک افکار عمومی، دروغ‌هایی از قبیل خرید سیسمونی و ۲۰ بسته سیسمونی را مطرح کرده‌ است؟

سفر خانواده قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی | خبرگزاری اصولگرا : افشاگر ، سند ارائه نمی کند ، نوبت ورود مدعی العموم است

بیشتر بخوانید:

موضوع دیگری که اشتری باید به آن پاسخ دهد، ادعایی درباره درگیری میان مأموران فرودگاه با خانواده قالیباف به دلیل اضافه‌ بار است که این موضوع نیز توسط قالیباف تکذیب شده است، اشتری درباره این ادعا چه سند و مدرکی دارد؟ همچنین وی باید به طور شفاف بگوید که خصوصی ترین اطلاعات درون خانواده قالیباف چگونه به دست وی رسیده و چرا منتشرشده است؟

اشتری باید درباره تمامی تهمت‌هایی که زده است، روشنگری کند و درباره یکایک ادعاها، سند موثق داشته باشد، به نظر می‌رسد که مدعی‌العموم برای پایان دادن به این نوع از افشاگری، با بررسی ابعاد امنیتی موضوع، باید به این مسئله ورود داشته باشد تا مشخص شود که چرا اطلاعات دروغ به‌ عنوان افشاگری، در جامعه منتشر می‌شود، اطلاعاتی که در وهله اول، به دنبال از بین بردن اعتماد جامعه نسبت به مسئولان نظام است.

۲۱۲۱۲

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1626871

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =