۲ نفر
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
رسمی؛ مینو رایولا درگذشت

مینو رایولا، مشهورترین مدیر برنامه فوتبال جهان در سن ۵۴ سالگی درگذشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ۴۸ ساعت اخیر اخبار و شایعات فراوانی در مورد سلامتی مینو رایولا منتشر شده و حتی یک بار خبر درگذشت او تکذیب شد. اما ساعتی قبل خانواده مینو رایولا با انتشار متنی در صفحه او این خبر تلخ را تایید کرده و از همه اهالی فوتبال خواستند به حریم شخصی آنها احترام بگذارند.

در این بیانیه آمده است: "با غم بی پایان درگذشت دلسوزترین و شگفت انگیزترین مدیر برنامه دنیای فوتبال همه ادوار را با شما تقسیم می کنیم. مینو تا آخر با همان قدرتی در میز مذاکره برای دفاع از بازیکنان به کار می گرفت، مبارزه کرد. مثل همیشه مینو باعث افتخار ما شد و البته خودش هیچ وقت متوجه این موضوع نشد. مینو زندگی های فراوانی را در دوران کاری خود تحت تاثیر قرار داده و فصل جدیدی را در تاریخ فوتبال مدرن نوشت.

غیبت او برای همیشه حس خواهد شد. ماموریت مینو برای تبدیل کردن فوتبال به جایی بهتر برای بازیکنان با همان شور و اشتیاق ادامه خواهد داشت. ما از همه به خاطر حمایت های فراوانی که در این دوران سخت دریافت کردیم تشکر می کنیم و در این لحظه دشوار، خواهان احترام به حریم خصوصی خانواده و دوستان هستیم."

مینو رایولا در ایتالیا به دنیا آمد، اما با خانواده خود در کودکی به هلند نقل مکان کرد. او کار خود را به عنوان یک مدیر برنامه در اواخر دهه ۱۹۸۰ آغاز کرد و اولین قرارداد مهم او نیز انتقال پاول ندود از اسپارتا پراگ به لاتزیو در سال ۱۹۹۶ بود. در سال های اخیر رایولا به عنوان یک مدیر برنامه قدرتمند در دنیای فوتبال شناخته شده و وکیل ستاره های بزرگی مانند ارلینگ هالند، پل پوگبا، زلاتان ابراهیموویچ، ماتیس دی لیخت، جانلوئیجی دوناروما و ... بسیاری دیگر بود.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1626876

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =