نگار جواهریان و لیلی رشیدی با «مخاطب» می‌آیند

نمایش «مخاطب»، تازه‌ترین کار جابر رمضان با خودش، نگار جواهریان، لیلی رشیدی و علی باقری از اواخر اردیبهشت در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در جدیدترین نمایش گروه «سوراخ تو دیوار» که اقتباسی از نمایشنامه «مولف» نوشته‌ تیم کراوچ است، نگار جواهریان، لیلی رشیدی و علی باقری ایفای نقش می‌کنند.

این دومین همکاری نگار جواهریان و علی باقری با جابر رمضان است. این دو بازیگر پیش از این در نمایش «نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم» که سال ۹۶ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا شد، با جابر رمضان همکاری داشته‌اند.

این کارگردان جوان تئاتر ایران که آثار خود را در سالن‌های مختلف تئاتری از جمله تالار مولوی، تماشاخانه ایرانشهر، تالار حافظ و تئاتر مستقل تهران به صحنه برده بود، «مخاطب» را به سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر می‌برد.

«صدای آهسته‌ برف»، «سوراخ»، «نمی‌تونیم راجع بهش حرف بزنیم»، «اسکیس»، «تیم شنا» و «موی سیاه خرس زخمی» از جمله تجربیات رمضان(ی) هستند که در داخل ایران و فستیوال‌های متعدد بین‌المللی اجرا شده‌اند.

نگار جواهریان که با سریال «خاتون» در شبکه نمایش خانگی حضور داشت، پس از چهار سال دوری از صحنه به تئاتر باز می‌گردد. لیلی رشیدی سال گذشته با بازی در نمایش «در انتظار گودو» به کارگردانی امیرررضا کوهستانی در تئاتر حضور داشت. علی باقری هم که این روزها فیلم «دشت خاموش» در شبکه خانگی با بازی او در حال اکران است، در این نمایش نیز ایفای نقش خواهد کرد اما جابر رمضان که نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد، برای اولین بار در نمایشی به کارگردانی خودش بازی می‌کند.

محمد قدس مجری طرح این نمایش است و پیش فروش بلیت‌های آن به زودی آغاز خواهد شد.

نگار جواهریان و لیلی رشیدی با «مخاطب» می‌آیند

۲۵۹۲۵۹

کد خبر 1627317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =