استقلال یار دوازدهم داشت!

سرمربی شهر خودرو گفت: خیلی خوب استقلال را در نیمه اول کنترل کردیم و در نیمه دوم، آنها با شرایطی که داشتند و حمایت هواداران‌شان، به گل رسیدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ داود سیدعباسی پس از شکست یک بر صفر تیم شهر خودرو مقابل استقلال گفت: با توجه به شناخت از تیم استقلال، سعی کردیم در طول بازی آنها را کنترل کنیم و تقریباً بازی به سمت و سویی که ما علاقه داشتیم، می‌رفت. خیلی خوب استقلال را در نیمه اول کنترل کردیم و در نیمه دوم، آنها با شرایطی که داشتند و حمایت هواداران‌شان، به گل رسیدند.

وی افزود: مقابل تیم خوب استقلال که از اول فصل تا الان، از تمام بازی‌های خود امتیاز گرفته، خیلی خوب مقاومت کردیم. موقعیت‌های کمی دادیم و فقط روی دو ارسال از جناحین روی دروازه ما خطرساز شدند و در نهایت هم روی یک ارسال به گل رسیدند. آن هم از ناحیه‌ای که جای بازیکن ما به دلیل آسیب‌دیدگی خالی شده بود.

سرمربی شهر خودرو، خاطرنشان کرد: غفلت کردن مقابل تیمی مثل استقلال که در توانایی فنی آنها شکی نیست، مجازات دارد. در یک لحظه غفلت کردیم و دو اشتباه کردیم، در حالی که ما صاحب توپ بودیم. ابتدا توپ را لو دادیم و در ادامه، در ناحیه‌ای که بازیکن‌مان مصدوم بود و روی زمین بود، استقلال از همان جناح توپ ارسال کرد و در یک رفت و برگشت گل خوردیم.

سیدعباسی ادامه داد: تیم ما خیلی جوان است و شاید خیلی از آنها برای اولین بار بود که در این جو بازی می‌کردند. هواداران استقلال بازی را برای این تیم در آوردند، چون تیم‌شان را به جلو هُل دادند و با تهییج آنها را هدایت کردند. بازیکنان استقلال هم تک به تک بازیکنان تأثیر گذاری هستند و می‌توانند مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند. با شرایط استقلال در جدول این اتفاق طبیعی است، اما بچه‌های ما هم تمام تلاش خود را کردند. ما پشت نداریم، اما سعی می‌کنیم مشت داشته باشیم. بچه‌های ما امروز خیلی زحمت کشیدند و در تمام بازی‌ها زحمت کشیدند. امروز موقعیت آنچنانی ایجاد نکردیم، اما در بازی‌های قبلی، خیلی موقعیت ایجاد کردیم و از دست دادیم و حتی زمانی که جلو بودیم، در مدیریت بازی کم تجربه بودیم. انتظارمان این است که بازیکنان ما در برخی از دقایق بازی، تمرکز بیشتری داشته باشند، اما یا از روی کمبود تجربه یا اشکال از سوی ما، در لحظات حساس غفلت می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه بازیکنانش در صحنه‌هایی از بازی روی زمین می‌افتادند و آیا اتلاف وقت بود و روشی برای کنترل تیم استقلال، گفت: زمانی که خودم هم فوتبال بازی می‌کردم، فقط دو بار؛ یک بار با برانکارد و یک بار هم همراه پزشک از زمین خارج شدم و الان هم اصلاً چنین توصیه‌ای به بازیکنانم ندارم. اصلاً دنبال این مسائل نیستیم، چون گاهی خودمان هم احتیاج داریم که بازی کنیم. زمانی هم که گل خوردیم، بازیکن ما آسیب دیده بود و روی زمین افتاد، اما گاهی داور مسابقه بازی را نگه می‌داشت و آن صحنه نگه نداشت و ضربه آن را خوردیم. مسلماً اینطور نیست که از بازیکنان‌مان بخواهیم روی زمین بیفتند و اصلاً از بازیکنانم چنین چیزی نمی‌خواهم. اگر دنبال این مسائل بودیم، خیلی بازی‌ها را در دقایق آخر نمی‌دادیم و مثلاً مقابل گل‌گهر که 3 بر یک جلو بودیم، نتیجه تغییر نمی‌کرد.

سرمربی شهر خودرو با رد کردن اتلاف وقت توسط بازیکنانش، گفت: خودم اتلاف وقت را دوست ندارم و چیزی که برای خودم نمی‌خواهم، برای دیگران هم نمی‌خواهم. در بازیکنانم نیستم که بدانم آنها چه می‌خواهند، اما الان اگر به رختکن ما بروید، تمام بازیکنان ما که روی زمین افتادند و مصدوم شدند، روی پای‌شان یخ گذاشته‌اند. این مسئله را قویاً تکذیب می‌کنم. در این بازی پرفشار که بیشتر بازی روی هواست، درگیری وجود دارد و به خصوص در فوتبال الان که بازیکنان تکل می‌زنند و با هم برخورد می‌کنند، مصدومیت بالا می‌رود. عدم تمرکز در اواخر بازی که استقلال همه جانبه روی دروازه ما بود، با مصدومیت بازیکن ما همراه شد و درست از همان ناحیه که بازیکن‌مان آسیب دیده بود، گل خوردیم. البته فشار آنچنانی هم نبود و استقلال آنطور که ما دوست داشتیم بازی می‌کرد. قبل از دقیقه 75 به آنها موقعیت دادیم، اما اواخر بازی آنطور که ما دوست داشتیم، بازی پیش رفت.

سیدعباسی درباره فضای ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگران استقلال، گفت: بازی در ورزشگاه آزادی، یعنی داشتن یار دوازدهم. شاید اگر ما هم هواداران‌مان را داشته باشیم و اینگونه از ما حمایت شود، می‌توانیم با حمایت آنها با تمرکز بیشتری بازی کنیم و به خصوص در دقایق آخر بازی، شرایط بهتری رقم بزنیم. به استقلال تبریک می‌گویم و این ورزشگاه و بازی‌ها با حضور تماشاگران زیباست. بازی بدون تماشاگر، هیچ لذتی ندارد.

258 258

کد خبر 1629584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • GB ۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
    0 0
    ضمنا به بازيكنان خود بگوييد بى خودى مثل عرب ها خودشان را به زمين نياندازند و وقت تلف نكنند. مثلا دروازه بان شما با يك شيرجه معمولى چه مشكلى پيدا كرد؟!! مردانه بازى كنيد.