اعلام آمادگی آکادمی ورزشی بلگراد برای همکاری با آذربایجان‌غربی

رئیس آکادمی ورزشی بلگراد در راس هیاتی ورزشی اقتصادی به ارومیه سفر کرده است برای همکاری‌های ورزشی با استان آذربایجان‌غربی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در سفر روز گذشته هیات پنج نفره ورزشی اقتصادی بلگراد صربستان به ارومیه، سینیشا یاسنی رئیس آکادمی ورزشی بلگراد در دیدارهای جداگانه با مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی، معاون استاندار و سرپرست اداره کل دارایی و امور اقتصادی و مسئولین مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان‌غربی از اعلام آمادگی برای توسعه همکاری‌های ورزشی با این استان خبرداد.

یاسنیچ افزود: ظرف هفته های آتی قرار است رئیس جمهور صربستان به ایران سفر کند و در این سفر که وزیر ورزش نیز او را همراهی می کند قرار است قرارداد و تفاهم نامه هایی با ایران به امضا برساند که ورزش یکی از این موضوعات است.

وی اضافه کرد: صربستان آمادگی دارد در زمینه ورزش با ایران همکاری داشته باشد و آکادمی ورزش بلگراد که یکی از ۱۰ آکادمی کمیته بین المللی المپیک است و توسط پنج نهاد کمیته المپیک صربستان، باشگاه های معروف پارتیزان و ستاره سرخ بلگراد، شهرداری بلگراد و لئون لوکمن تشکیل شده در زمینه آموزش و برگزاری دوره های مختلف برای مربیان و ورزشکاران، سرمایه گذاری و همچنین مراوده ورزشکاران فعالیت دارد.

هیات عالی آکادمی ورزشی بلگراد وابسته به آکادمی ملی المپیک کشور صربستان متشکل از سینیسا یاسنیچ رئیس آکادمی ورزشی بلگراد، بوگدان کنژوویچ سرمایه گذار، نمانیا بریج حقوقدان، برانمیر نشیچ وکیل به همراه جمشید معظمی مسئول همکاری‌های با ایران به ارومیه سفر کرده اند.

بازدید از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان و بازدید از سالن ۶هزار نفری غدیر (دورنالاریوواسی) دیگر برنامه روز نخست این هیات در ارومیه بود.

46

کد خبر 1629600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =