تکذیب قاطع تجمعات اعتراضی در خوزستان / همه چی آرومه

دیده‌بان ایران نوشت: ورناصری قندعلی گفت: باز هم تاکید می‌کنم تجمع و اعتراضی در استان خوزستان نداشته و نداریم ... ویدیوهای موجود در خصوص اعتراضات استان خوزستان واقعی نیستند. همه چیز در خوزستان نرمال است.

علیرضا ورناصری قندعلی، نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در رابطه با اعتراضات هفته اخیر در برخی از شهرهای استان خوزستان، گفت: هیچ خبری از اعتراضات در استان خوزستان نیست و ما هیچ تجمعی نداشتیم!

وی تاکید کرد: باز هم تاکید می‌کنم تجمع و اعتراضی در استان خوزستان نداشته و نداریم.

ورناصری با تکذیب اعتراضات برخی شهرهای استان خوزستان خاطرنشان کرد: بنده شکل‌گیری هرگونه اعتراضات در سراسر استان خوزستان را تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم مجید سلیمان در مجلس یازدهم درباره ویدیوهای منتشر شده از اعتراضات مردم استان خوزستان اظهار کرد: معاندین ویدیوهای زیادی را منتشر می‎‌کنند! مگر ما باید همه این ویدیوها را باور کنیم؟ً!

او در ادامه اضافه کرد: بنده کارگردان این ویدیوها نیستم اما ویدیوهای موجود در خصوص اعتراضات استان خوزستان واقعی نیستند. همه چیز در خوزستان نرمال است.

ورناصری قندعلی در رابطه با قطعی و کاهش سرعت اینترنت در برخی از شهرهای استان خوزستان گفت: سرعت اینترنت در استان خوزستان عالی است و هیچ مشکلی وجود ندارد. اخبار منتشر شده درباره کاهش و قطعی سرعت اینترنت در خوزستان کذب محض است.

تکذیب تجمعات اعتراضی در خوزستان / همه چیز آرومه

بیشتر بخوانید :

گفتنی است علیرضا ورناصری قندعلی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، توانست در مرحله اول انتخابات با کسب ۳۷٬۴۱۱ رأی از مجموع ۹۶٬۹۷۹ رأی مأخوذه در رتبهٔ اول مسجد سلیمان، وارد مجلس یازدهم شود.

لازم به ذکر است که فایل صوتی این گفت‌وگو در تحریریه دیده‌بان ایران موجود است.

بیشتر بخوانید:

۲۱۲۱۵

کد خبر 1630500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =