اعتراض شدید پرسپولیس به بازی بدون تماشاگر مقابل سپاهان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: امروز که یک میلیون پول درآوردن به سختی انجام می‌شود، باید ۷۰۰ میلیون تومان هزینه سفر به سیرجان را بدهیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رضا درویش درمورد بدون تماشاگر شدن دیدار پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان، اظهار داشت: نزدیک به ۱۰ روز است این موضوع را پیگیری کرده و مجموعه ورزشی‌های مختلفی را در کل کشور معرفی کردیم. استان البرز که نزدیک ما است گفت بازی باید بدون تماشاگر باشد. در تبریز گفتند نمی‌توانید بازی را برگزار کنید. در مشهد هم اعلام کردند برگزاری این مسابقه در ورزشگاه امام رضا(ع) باید بدون تماشاگر باشد. در نهایت با سیرجان موافقت کردند. می‌دانید با توجه به بالا رفتن هزینه‌ها، چه قدر این سفر برای ما هزینه دارد.

وی افزود: هیچ کدام از این ورزشگاه‌ها آماده پذیرفتن دیدار پرسپولیس با سپاهان با حضور تماشاگر نبودند. برای تعیین تکلیف هر کدام از شهرها هم ۳-۲ روز طول کشید. ۴-۳ روز قبل به ما گفتند امکان حضور تماشاگران در استادیوم گل گهر وجود دارد. ما هم با مدیرعامل این باشگاه تماس گرفتیم و با این موضوع موافقت کردند. تدارکات را انجام داده و هتل گرفتیم اما ۲ ساعت قبل به ما اعلام کردند بازی بدون تماشاگر است. اگر بنا است چنین اتفاقی بیفتد، امروز که یک میلیون پول درآوردن به سختی انجام می‌شود، باید ۷۰۰ میلیون تومان هزینه سفر به سیرجان را بدهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور تماشاگران در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان مخالفت شده است، عنوان کرد: اگر قرار بود بازی بدون تماشاگر باشد، آن را در کرج که شهر نزدیک ما است برگزار می‌کردیم و این همه هزینه رفت و برگشت، هتل، اقامت و ... را نمی‌دادیم. پروتکل‌های بهداشتی که تمام شد؟ کدام پروتکل‌ها؟ با این شرط به ما نامه دادند که تماشاگر به ورزشگاه بیاید تا مشتاقان پرسپولیس در اقصی نقاط ایران به استادیوم بیایند و از نزدیک بازی را ببینند.

درویش تصریح کرد: ضمن اینکه با حضور تماشاگر درآمدی برای ما ایجاد می‌شد و می‌توانستیم هزینه‌های خود را پوشش بدهیم. در این شرایط که برای تامین یک ریال در مضیقه هستیم و در جامعه مشکلات اقتصادی زیادی حاکم است، چگونه باید ۷۰۰ میلیون هزینه کنیم؟ البته ما با اصل موضوع برگزاری بازی در شهر بی‌طرف هم مشکل داریم زیرا در آخرین بازی پرسپولیس و سپاهان با پرتاب نارنجک به اتوبوس، تیم ما را تهدید کردند اما جالب این است با این اقدام هواداران حریف، هر دو تیم از بازی خانگی محروم شدند. در اصفهان برای ما مشکل ایجاد شده و چرا باید پرسپولیس در زمین بی‌طرف میزبانی کند؟

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1630713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ع‌ IR ۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  2 8
  اقای‌درویش تا‌بیشتر از‌این برای‌تیم‌پرسپولیس مشگل‌ایجاد‌نشده‌تشریف‌ببر‌یک‌نیروی‌قوی‌تر‌بیاید چرا بازی بدون‌تماشاگر را به‌سیرجان‌بردی‌خوب‌کرج‌‌شه قدس‌برگزار‌میکردی هزینه نداشت‌شما که نیدانید‌فدراسیون‌عزم را‌جهت‌قهرمانی‌استقلال‌ جزم کرده‌پس‌این نشاندهنده‌این‌که‌پرسپولیس‌توان‌مقابله با‌فدراسیون‌را‌ندارد
  • فرشید DE ۲۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
   7 6
   شما اول بیایید شش امتیاز را جبران کنید بعد حرف از قهرمانی بزنید شش امتیاز عقبید کیفیت تیمتان صفره بعد با چه رویی دم از قهرمانی میزنید شما بعد از بابا مسعود بهفته هم نتوانستید صدر جدول بیایید بعد حرف از قهرمانی می زنید خنده داره