۱ نفر
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
کسی فکر نمی کرد پرسپولیس را شکست دهیم

مربی آلومینیوم اعتقاد دارد کسب رتبه تک رقمی دور از دسترس نیست و هنوز ۴ بازی فرصت دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمد نوازی در کنفرانس خبری قبل از دیدار با صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران گفت: فردا بازی مهم و حساسی داریم و صنعت نفت آبادان در جدول جایگاهش بالاتر از ما است.فکر می‌کنم تیم آقای منصوریان خیلی خوب است. انشاالله بتوانیم بازی خیلی خوبی ارائه بدهیم در بازی قبلی کسانی که فوتبال را می فهمند موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و از لحاظ شرایط فوتبالی در چند بازی مستحق باخت نبودیم. در فرصتی که داشتیم شرایط خوبی ایجاد کردیم انشالله بتوانیم فردا بازی زیبایی ارائه بدهیم.
او در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر نداشتن شرایط روحی خوب بعد از حذف از جام حذفی و نداشتن تمام کننده در این تیم ادامه داد: در بازی با گل گهر هم خوب بودیم در خلق موقعیت هم خوب بودیم همانطور که شما گفتید در زدن ضربه آخر کمی مشکل داریم. فرصت کمی داشتیم و پشت هم بازی هم کردیم و همه اینها برای این مرحله از لیگ برتر قانع‌کننده است. ما تلاش میکنیم تا سال بعد اگر این جا ماندیم قطعاً اتفاق بهتری بیفتد. از لحاظ فوتبالی و از نظر نفری فکر می کنم تیم باید تقویت شود. همه مشکلاتی که گفتید در فوتبال وجود دارد و فکر می‌کنم ما بدشانسی آوردیم. مهاجم خودمان محمدرضا ازادی در بازی با پرسپولیس موقعیت هایی که گیرش آمد را تبدیل به گل کرد و دلیل نمی‌شود ما بگوییم در خلق موقعیت و زدن ضر به آخر مشکل داریم. من فکر می کنم بدشانسی آوردیم. انشاالله بتوانیم در چهار بازی آخر جبران و دل مردم اراک و استان مرکزی را شاد کنیم.
مربی آلومینیوم مورد صحبت سید مهدی رحمتی مبنی بر اینکه جایگاه آلومینیوم در پایان لیگ رتبه تک‌رقمی خواهد شد عنوان کرد: چرا که نه؟ به هر حال ما چهار بازی داریم امیدوارم بتوانیم در این بازی‌ها خوب بدرخشیم و نتایج قابل قبول بگیریم و قطعا اتفاق می افتد. شاید خیلی ها فکر نمیکردند آلومینیوم در جام حذفی در تهران پرسپولیس را شکست بدهد ولی این اتفاق افتاد و انگیزه خیلی خوبی شد. من فکر می کنم ما در فینال بدشانسی آوردیم اگر توپ های مان به گل تبدیل می‌شد اتفاقات بهتری در شهر و باشگاه خوب ما می افتاد. فوتبال به همین شانس های بد و خوبش است و من فکر می‌کنم می‌توانست اتفاق بهتری بیفتد که نشد تلاش می‌کنیم در این ۴ بازی به نحو احسن از امتیازات استفاده و کار را به نفع خودمان تمام کنیم.
نوازی که خودش زمانی در اراک بازی میکرد در مورد مسیر پیشرفتی که این تیم طی کرده افزود: من سال ۸۷ اینجا آمدم و آخرین باری که اینجا بودم سال ۸۹ در تیم شهرداری بود. قطعا اتفاقات بهتری افتاده هر پیشرفتی نشان دهنده داشتن زیرساخت است. همه تیم ها از زیرساخت‌های اولیه فوتبال کمی عقب هستند، انشاالله با اتفاقاتی که در مدیریت افتاده و رئیس کارخانه عوض شده و تصمیماتی که برای سال بعد می گیرند بتوانیم بهتر از این تیم مان را رشد دهیم و شرایط مان را در لیگ برتر بهتر کنیم.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1630810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =