نکونام: داور با سوت‌هایش اعصاب‌مان را بهم ریخت

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با اتفاقاتی که رخ داد شرایط به گونه‌ای شد که در زمین خودمان غریبه بودیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جواد نکونام پس از شکست ۲ بر یک فولاد خوزستان مقابل استقلال در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: می‌دانستیم به مشکل می‌خوریم. امروز هم برای این بازی مهم زاهدی‌فر را انتخاب کردند. زاهدی‌فر با سوت‌هایش بازی را پیش می‌برد. در دقیقه ۹۶ به دروازه‌بان حریف کارت زرد می‌دهد. دلیل این کار چیست؟ نه پنالتی گرفت و نه مورد دیگری بود. من سوت زدن داور را متوجه می‌شوم و او با سوت‌هایش اعصاب ما را بهم ریخت.

وی افزود: دیروز هم می‌دانستیم که این اتفاقات رخ می‌دهد؛ این اتفاقات همیشه برای تیم‌های پایتخت رخ می‌دهد. ما باید با این موارد هم بجنگیم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. می‌توانستیم برنده شویم، اما نشد. دو گلی که دریافت کردیم روی ضد حمله و موقعیت دیگری تیم حریف نداشت.

نکونام درمورد تعویض زودهنگام رضاوند، گفت: نمی‌خواستیم از آرش استفاده کنیم. در این هفته او دچار سرماخوردگی شده بود، اما اگر بازی نمی‌کرد حرف و حدیث‌هایی پیش می‌آمد. آرش از نظر بدنی دچار ضعف شده بود و ناچار شدیم تعویضش کنیم. رضاوند در نیم فصل دوم بهترین هافبک فوتبال ایران بود. او بسیار به تیم ما کمک کرد و ما هم توانستیم به وی کمک کنیم. تعویض زودهنگام وی چیزی از ارزش‌هایش کم نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: در بازی امروز توپ‌هایی گل شد که شانس گل نبود. توپ‌هایی که شانس گل داشتیم وارد دروازه نشد. برنامه ما در این مسابقه برای گل زدن و تعویض‌های ما برای هجومی بازی کردن بود. روی اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم. بعد از تعویض‌های ما، بازی یک طرفه به سودمان شد. فرصت‌های زیادی هم داشتیم، اما نتوانستیم استفاده کنیم.

نکونام درمورد حضور افراد متفرقه در بخش‌های مختلف ورزشگاه، عنوان کرد: قبل از بازی گفتم که دوست دارم بازی‌های با حضور هواداران باشد. امروز باشگاه ما اشتباه کرد. از دری که اتوبوس‌ها می‌آیند قرار بود ما وارد شدیم که ما را راه ندادند و از در دیگری وارد شدیم. از عصبانیت خنده‌ام گرفت و با مشت به پای خودم زدم.

وی افزود: گفتند بازی بدون تماشاگر است، اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم ۵ هزار نفر در ورزشگاه بودند و جایگاه خبرنگاران و ... پر از تماشاگر بود. باشگاه ما مقصر است و باید پاسخ دهند که چرا هواداران ما نیامدند؟ در زمین خودمان غریبه بودیم و در زمین خودمان هم شرایط اینگونه است. این دوگانگی همیشه در فوتبال وجود دارد و امروز در حق هواداران فولاد کم لطفی شد. هرچند وظیفه من نیست، اما از هواداران عذرخواهی می‌کنم. امروز هواداران ما به ورزشگاه نیامدند و تیم میهمان هوادار داشت.

سرمربی تیم فوتبال فولاد اظهار داشت: داوری جوری قضاوت کرد که بازی به سمتی برود که خودش دوست دارد. تا به حال دیده‌اید مقابل تیم‌های بزرگ به سود فولاد بگیرند؟ ما حاضریم ۵۰-۵۰ را به سود حریف بزنند، اما موقعیت‌های ۷۰ به ۳۰ را دیگر به ضرر ما نزنند. مربیان همه تیم‌ها وقتی عصبی می‌شوند واکنش نشان می‌دهند، اما امروز ما میزبان بودیم و هرکسی هرکاری دلش خواست با ما کرد و بازهم از هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1631179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =