نقل و انتقالی بزرگ، برای تاریخ‌سازی در پرسپولیس/عکس

شاید روزی که مهدی هاشمی نسب به پرسپولیس پیوست، برای هیچ یک از هواداران این تیم جذابیت خاصی نداشت، اما در ادامه ماجراهای دیگری رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یارگیری نفر به نفر مهدی هاشمی نسب در روز بازی برگشت کوپکتداق ترکنمستان مقابل پرسپولیس با علی دایی باعث شد تا مدافع نه چندان مطرح آن روزها، گزینه علی پروین برای حضور در پرسپولیس شود.

مهدی هاشمی نسب در اردیبهشت سال ۷۶ بله نهایی را به پرسپولیس گفت و از کشور ترکمنستان به ایران بازگشت تا روزهای بزرگی را برای خود و هواداران پرسپولیس در دربی ها رقم بزند. هر چه قدر استقبال از او بعد از گل اولش در دربی آبان ۷۷ بیشتر و بیشتر شد، بدرقه او به استقلال هم بعد از زدن ۴ گل به این تیم برای او سخت و دشوار گذشت.

ستاره آن سالهای سکوهای ورزشگاه آزادی، چهار بار در دربی ها به برومند و طباطبایی گل زد و بعد از اختلاف نظر با علی پروین راه خود را از پرسپولیس جدا کرد و به رقیب دیرینه پیوست. او بعد از رفتن به استقلال در دربی دی ۷۹ به پرسپولیس و عابدزاده گل زد تا در فاصله دو سال پائیز ۷۷ تا زمستان ۷۹ موفق به زدن ۵گل در دربی‌ها شود. رکوردی بزرگ و ماندگار از مردی که به یاغی معروف شد و با همین نام ماندگار شد.

نقل و انتقالی بزرگ، برای تاریخ‌سازی در پرسپولیس/عکس

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1631543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =