۱۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری هستند

۱۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان؛ بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۲۲ اردیبهشت تا امروز ۲۳ اردیبهشت تعداد ۸۶۲ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۸۵ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۳۶ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

همچنین ۱۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۳۶ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

بر اساس اعلام این نهاد، طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد فوتی گزارش شده که مبتلای قطعی به کرونا بوده است.

همچنین از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۶۴ هزار و ۹۳۹ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۸ هزار و ۹۲۱ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۳۸۱ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۷۱ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۷۱۰ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۳۹ هزار و ۴۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کد خبر 1631827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =