مجازات سنگین برای محتکران و گران‌فروشان

سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: مطابق با اختیارات جدید سران قوا به تعزیرات در تشدید مجازات‌های احراز شده از سوی واحدهای صنفی، حکم پلمپ، نصب بنر همراه با مجازات سنگین انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا حسن‌پور، سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: در پی ارسال گزارش پلیس امنیت اقتصادی در مورد کشف چندین تن روغن خوراکی، ماکارونی و شکر از یک انبار در حومه شهر قزوین، پرونده‌ای تشکیل و جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

او افزود: شعبه ویژه پس از رسیدگی و با توجه به مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی را محرز دانست و متهم را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت بیش از 3میلیارد و 300میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: اقلام احتکار شده با تشخیص قرارگاه امنیت اقتصادی در مراکز تعیین شده به عرضه می‌رسند.

حسن پور اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان پس از دریافت شکایتی مبنی بر فعالیت غیرمجاز استخراج رمز ارز در یک منزل مسکونی در قزوین 21دستگاه ماینر را به ظن قاچاق کشف و ضبط کردند که پرونده پس از ارجاع به شعبه تعزیرات حکومتی شعبه احراز تخلف شده، علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، متهم را به پرداخت بیش از 3میلیارد و 470میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

او افزود: در گشت‌های مشترک برگزار شده‌ی دیروز و امروز دو نانوایی و دو انبار کالا پلمب شدند تا رسیدگی در خصوص تخلفات احراز شده صورت پذیرد.

سرپرست تعزیرات حکومتی استان تاکید کرد: ما در کنار اصناف و بازاریان شریف و منصف هستیم وبا محتکرین و متخلفین تعارفی نداریم، خط قرمز تعزیرات تضییع حقوق عامه است و نسبت به هرگونه اقدام منافی قانون به سودگران هشدارجدی می‌دهیم.

48

کد خبر 1632345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =