نماینده مسجد سلیمان : رئیس جمهور برای معضل ریزگردها فکری کند

منیان نوشت : ورناصری گفت : تحقق طرح ۵۵۰ هزار هکتاری سفر مقام معظم رهبری، معضل بیکاری جوانان و بانوان، مشکلات  راه های مواصلاتی را به عنوان مهمترین مطالبات مردم استان، مورد رسیدگی قرار دهید.

علیرضا ورناصری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، با اشاره به شعار سال ۱۴۰۱ گفت: دو ماه از آغاز سال ۱۴۰۱ که با انتخاب عالمانه و داهیانه رهبر معظم انقلاب به عنوان سال "تولید دانش بنیان و اشتغال زایی" نامگذاری شده، گذشته است. وقت آن است که عملکرد دستگاه‌های مختلف کشور در عرصه اقتصادی و تحقق انتظارات رهبری و مطالبات مردم مورد واکاوی قرار گیرد.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس درباره وضعیت تورم اقتصادی در ایران گفت: با توجه به اینکه تورم بسیاری از خانواده‌های قشر متوسط جامعه را هم به یارانه‌های نقدی و کمک معیشتی نیازمند کرده است؛ ضروری است روند تخصیص یارانه‌ها جهت کاهش مشکلات معیشتی مردم به طور مستمر با اصلاح و تغییرات لازم صرفاً به نفع مردم و برای مردم انجام شود. با توجه به شرایط معیشتی دشوار مردم، ضروری است با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ضمن رسیدگی سریع به مطالبات مربوط به یارانه‌ها درخواست‌های متعدد اقشار مختلف جامعه، جهت ثبت نام یارانه جدید هم به سرعت مورد رسیدگی قرار گیرد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: تلاش‌های ما خادمین ملت، برای رفع محرومیت‌ها همسو با شما است؛ اما به جز تعداد کمی از وزرا و مدیران، گاهی سخنان ما - که مطالبات مردم است - توسط برخی وزرای شما شنیده نمی‌شود. باید شخص شما در راستای تداوم اهتمام بر خدمت خالصانه با محوریت ارتقای عملکرد و پیگیری مطالبات رسیدگی کنید. مردم به شما رای قاطع دادند که مشکلاتشان شنیده شود. مردم به شما اعتماد کردند تا از فقر، تورم، بی‌عدالتی و تبعیض‌ها رها شوند. سراسر استان خوزستان؛ سرشار از ظرفیت، مملو از انگیزه و غیرت برای خدمت است؛ اما گرفتاری، آلودگی و ریزگردها گویا فرصت پرداختن به سایر موضوعات را نمی‌دهد.

نماینده مسجد سلیمان : رئیس جمهور برای معضل ریزگردها فکری کند

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس خواستار توجه جدی‌تر به مدیریت کلان استان استراتژیک خوزستان شد و گفت: باور کنید در برخی از زمینه‌ها فقط ما نمایندگان پیگیر امورات مردم هستیم. از طرف استاندار ویژه استان متاسفانه اهتمام لازم انجام نمی‌شود. از رئیس جمهور خواهش می‌کنم با اتخاذ تدابیر لازم در داخل و خارج کشور برای معضل ریزگردها فکری کند. تحقق طرح ۵۵۰ هزار هکتاری سفر مقام معظم رهبری، معضل بیکاری جوانان و بانوان، مشکلات راه های مواصلاتی را به عنوان مهمترین مطالبات مردم استان، مورد رسیدگی قرار دهید.

کد خبر 1632409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =