احتکار هزارتن ماکارونی در قزوین

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف هزار تن ماکارونی احتکار شده توسط یک شرکت تولیدی در قزوین به ارزش بالغ بر 210میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سردار علی ابراهیمی، فرمانده انتظامی استان قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مقابله با احتکار و عرضه خارج از شبکه اقلام مصرفی خانوار، بازدید از واحدهای تولیدی این اقلام در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

او افزود: ماموران با هماهنگی قضائی به همراه نماینده سازمان جهاد کشاورزی در بازرسی از انبار یک واحد تولید عمده ماکارونی، هزار تن ماکارونی احتکار شده با قیمت و تاریخ تولید قبل از اجرا شدن طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها در کشور کشف و انبار مذکور پلمب شد.

سردار ابراهیمی تصریح کرد: در ادامه بررسی ماموران، مدیر این واحد تولیدی احضار شد و اقلام دپو شده برای صادرات به خارج از کشور تولید و انبار شده که با توجه به ممنوعیت صادرات در شرایط فعلی، محموله تولید شده توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر 210میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: با هماهنگی قضائی انجام شده مقرر شد کلیه اقلام موجود در انبار با قیمت قبل از اجرایی شدن طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها با قیمت قبل در بازار توزیع شود.

کد خبر 1632703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =