۰ نفر
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
پنجاهمین بازی لیگ برتری هافبک استقلال

مهدی مهدی پور هافبک اصفهانی استقلال شب گذشته برای پنجاهمین بار در لیگ برتر برای آبی پوشان به میدان رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از پایان لیگ نوزدهم بود که قرارداد مهدی پور با ذوب آهن به پایان رسید و این بازیکن در انتقالی غیرمنتظره راهی استقلال شد تا به جمع شاگردان محمود فکری اضافه شود. خریدی که در ابتدای فصل به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفت اما نتوانست انتظارات را چندان برآورده کند.

خیلی مهدی پور را جانشینی برای علی کریمی می دانستند ولی اوضاع بر وفق مراد او پیش نرفت تا اینکه پس از حضور مجیدی بر روی نیمکت آبی ها، اوضاع متفاوت شد و مهدی پور به خودباوری خاصی رسید و به یکی از ستون های اصلی تیمش تبدیل شد.

با حضور مجیدی در استقلال، این هافبک اصفهانی به مهره ای ثابت در خط میانی تیمش تبدیل شد به نحوی که او در این فصل در تمامی بازی ها به میدان رفت و تنها در دو تقابل برابر هوادار و بازی جام حذفی مقابل نساجی در ترکیب اصلی حضور نداشت.

مهدی پور با احتساب بازی شب گذشته مقابل آلومینیوم، از فصل گذشته تاکنون در ۵۰ دیدار لیگ برتری برای استقلال به میدان رفته است و در شرایطی که شایعاتی درخصوص آینده این بازیکن به گوش می رسد اما آبی پوشان امیدوار هستند که این بازیکن را با توجه به اینکه همچنان با استقلال قرارداد دارد، برای فصل بعد نیز در اختیار داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1633034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =