آخرین وضعیت جستجو برای یافتن دختربچه ۷ساله‌ای که در جنگل گم شده بود

فارس نوشت: دختر بچه گمشده در جنگل‌های منطقه دشت شاد کالپوش هنوز پیدا نشده است.

مظفر محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اظهار کرد: عملیات جست‌وجو و نجات تیم‌های هلال‌احمر استان سمنان برای یافتن دختر بچه هفت ساله در منطقه دشت شاد کالپوش همچنان ادامه دارد و متأسفانه این دختر خردسال هنوز پیدا نشده است.

وی بیان کرد: به علت تاریکی شب و عدم امکان جست‌وجو، تیم‌های مردمی و امداد و نجات از ساعت ۲:۴۰ دقیقه دیشب عملیات جست‌وجو را متوقف کردند و صبح مجدد از ساعت ۶:۳۰ به منطقه برای ادامه جست‌وجو اعزام شده‌اند.

در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز گذشته، خبر مفقودی دختر بچه هفت ساله در جنگل‌های منطقه دشت‌شاد حسین‌آباد کالپوش به مرکز کنترل و فرماندهی عملیات جمعیت هلال‌احمر استان اعلام شد.

بلافاصله تیم‌های امدادی از میامی و شاهرود به منطقه اعزام شده‌اند و کار جست‌وجو را آغاز کردند. تیم‌های اعزامی شامل یک تیم از شعبه میامی به ظرفیت هفت نفر، یک تیم چهار نفره از پایگاه شهدای میامی، یک تیم از شاهرود به تعداد ۶ نفر و یک تیم آنست با دو قلاده سگ زنده‌یاب وارد عمل شدند.

همچنین ۱۰ تیم به تعداد ۵۰ نفر از خانه هلال دشت شاد با پنج دستگاه خودروی آمبولانس و خودروی امدادی برای یافتن این دختر بچه وارد عمل شدند.

یک تیم از هلال‌احمر مینودشت و یک تیم آنست و تیم واکنش سریع از هلال‌احمر گلستان نیز در منطقه حضور دارند و عملیات جست‌وجو و نجات همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

سیل دیروز جان ۳ هموطن را گرفت/ یک نفر مفقود است

مفقود شدن دو کوهنورد در گرگان

47231

کد خبر 1633185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =