سه گروگان‌گیر بازداشت و کودک به آغوش خانواده بازگشت

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان هرمزگان، کودک 7 ساله ربوده شده در حاجی آباد در کمتر از ۲۴ ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش خبرآنلاین، «سردار غلامرضا جعفری»، فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در پی اعلام یک مورد گزارش آدم‌ربایی یک کودک در شهرستان حاجی‌آباد، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تشکیل اکیپی به محل وقوع حادثه اعزام شدند و پس از بررسی‌های میدانی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد یک کودک 7 ساله از مقابل منزل ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

جعفری اضافه کرد: آدم ربایان طی تماس تلفنی با پدر کودک تماس تقاضای سه میلیارد تومان پول در ازای آزادی این کودک کردند که پلیس با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی محل اختفای آدم ربایان و همچنین محل نگهداری کودک را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با اعزام تیم عملیاتی به محل اختفای آدم ربایان، عملیات آزاد سازی کودک آغاز و ضمن دستگیری آدم ربایان ( شامل یک خانم و 2 آقا ) کودک ربوده شده در کمتر از 24 ساعت در سلامت کامل آزاد و به آغوش خانواده بازگشت و متهمان دستگیر شدند.

به گفته وی، متهمان با تشکیل پرونده برای جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه دارد.

46

کد خبر 1633222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =