هدف : تسخیر صندلی ریاست مجلس / انتقاد تند نوباوه ، نماینده نزدیک به جبهه پایداری از قالیباف

منیبیان نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: صد در صد اقدام رئیس مجلس در نگهداشتن و ایجاد بن‌ بست در تصویب «طرح صیانت» غیرقانونی و سلیقه‌ای است.

بیژن نوباوه وطن، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اینکه برخی بر این باورند که طرح‌هایی نظیر طرح صیانت و طرح استفاده از اشیاء باستانی با حمایت جبهه پایداری در مجلس مطرح می‌شود، گفت: اینکه طرح‌هایی نظیر طرح صیانت و استفاده بهینه از آثار باستانی با حمایت جبهه پایداری مطرح می‌شوند، صد در صد غلط و دروغ است. این صحبت‌ها ناشی از یک جریانی در داخل مجلس است که بیشتر از هیات رئیسه نشأت می‌گیرد.

او افزود: واقعیت امر این است که کمیسیون مربوط به بررسی طرح صیانت از همه کمیسیون‌ها تشکیل شده و مهم‌تر از همه اینکه، مجلس یک فضای قانونی است، مگر می‌توانیم بگوییم در فضای حقیقی قانون می‌خواهیم و در فضای مجازی قانون نمی‌خواهیم، لذا این موارد اصلا ربطی به جبهه پایداری و غیره ندارد چرا که در طرحی نظیر «طرح صیانت» شورای فضای مجازی، دولت و قوه قضائیه در آن دخالت دارند.

  هدف : تسخیر صندلی ریاست مجلس / انتقاد تند نوباوه ، نماینده نزدیک به جبهه پایداری از قالیباف

بیشتر بخوانید:

نوباوه با اشاره به علت این قبیل فرافکنی‌ها در مجلس علیه جبهه پایداری خاطرنشان کرد: در حقیقت گفتن مواردی نظیر اینکه جبهه پایداری حامی طرح صیانت است، فرافکنی محسوب می‌شود.

این چهره نزدیک به جبهه پایداری در پایان یادآور شد: برخی گمان می‌کنند گفتن این قبیل حرف‌ها یک سرمایه اجتماعی برای بعضی از افراد در هیات رئیسه است و از طرفی می‌خواهند سرمایه اجتماعی از بین نرود و در زمان آنها چنین قانونی تصویب نشود تنها مسئله هم، این است که صد در صد اقدام رئیس مجلس در نگهداشتن و ایجاد بن‌ بست در تصویب طرح صیانت مسئله غیرقانونی و سلیقه‌ای است.

۲۱۲۳۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1633280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =