استاندار: البرز در برنامه هفتم توسعه کشور نقش پررنگی ایفا کند

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه مردم البرز لایق بهترین امکانات و زیرساخت‌ها هستند، گفت: اکنون برنامه هفتم توسعه کشور در حال تدوین است و باید البرز نقش پررنگی را در این زمینه ایفا کند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» با حضور در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دیدار با رییس سازمان و پرسنل که روز شنبه صورت گرفت، با بیان اینکه البرز، از ابتدای تاسیس با پایه اعتباری ضعیف به استقلال رسید، افزود: بر این اساس رشد سرانه‌ها و زیرساخت‌ها با موقعیت استان، رشد جمعیت و افزایش روز افزون مهاجران، تناسبی ندارد.

وی ادامه داد: اکنون در بسیاری از سرانه‌های مهم همچون بهداشت و درمان و آموزش و پرورش، فقیرترین استان کشور هستیم.

عبداللهی گفت: از سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان انتظار می‌رود که با نیروهای خبره و متخصص خود در راستای جبران عقب‌ماندگی‌های استان طرح و برنامه و پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

وی افزود: اکنون سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان باید در راستای جذب اعتبارات در بخش‌های مختلف با ابتکار عمل و راهکارهای اساسی وارد عمل شود.

استاندار البرز گفت: اکنون برنامه هفتم توسعه کشور در حال تدوین است و باید البرز نقش پررنگی را در این زمینه ایفا کند.

وی افزود: شاخص‌های توسعه‌ای البرز دچار عقب‌ماندگی و ضعف جدی است، بنابراین ضرورت دارد که با دلسوزی و مجاهدت مضاعف در راستای جبران ضعف‌ها باشیم.

عبداللهی گفت: دولت سیزدهم با عزم جدی و تلاش شبانه‌روزی در جهت حل مشکلات مردم گام برداشته و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند و ما نیز در جایگاه‌های مختلف باید همگام و همراه با سیاست‌های کلان دولت باشیم.

وی افزود: بر این باور هستم که استان البرز از ظرفیت‌های فراوانی برخوردار است ولی باید در سایه اتحاد و انسجام و کار شبانه‌روزی برای بهره‌برداری از موقعیت‌ها اقدام کنیم.

48

کد خبر 1633381

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =