نماینده مجلس:برخلاف فضاسازی رسانه‌ای دشمن ، مردم در سفر رییسی تجمع اعتراضی نداشتند

 ایرنانوشت : علیپور ، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دشمنان انقلاب سعی در ایجاد تفرقه و ایجاد ناآرامی در استان را داشتند که حضور رئیس‌جمهور در استان آذربایجان‌غربی خنثی کننده این توطئه‌ها و تحریکات آنان بود.

محمد علیپور ،با اشاره به سفر رئیس‌ جمهور به استان آذربایجان غربی گفت: رئیس جمهور به مناطق مرزی و شهرهای کردنشین نیز سفر کرد و در مواردی که خود نتوانست به شهرها و شهرستان‌ها سفر کند نماینده ویژه رئیس‌جمهور در جمع مردم این مناطق حضور یافت و صحبت‌های مردم را از نزدیک شنید.

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان انقلاب سعی در ایجاد تفرقه و ایجاد ناآرامی در استان را داشتند که حضور رئیس‌جمهور در استان آذربایجان‌غربی خنثی کننده این توطئه‌ها و تحریکات آنان بود.

علیپور اظهار داشت: برخلاف فضاسازی رسانه‌ای دشمن، مردم به هنگام حضور رئیس جمهور و یا نماینده ویژه وی در شهرستان‌های مختلف تجمع اعتراضی نداشتند بلکه به گرمی به استقبال می‌آمدند و نکات و مسائل و مشکلات خود را مطرح می‌کردند.

نماینده مجلس:برخلاف فضاسازی رسانه‌ای دشمن ، مردم در سفر رییسی تجمع اعتراضی نداشتند

بیشتر بخوانید:

وی خاطرنشان کرد: در جریان سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی ما شاهد بیش از ۱۵۰ مصوبه هیات دولت درباره مسائل مختلف استان بودیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی به جای کلنگ زدن طرح جدید تکمیل طرح های نیمه کاره در دستور کار قرار گرفت.

۲۱۲۱

کد خبر 1633399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =