چرا مهدی فخیم‌زاده در فصل دوم سریال «موج اول» نیست؟

ایسنا نوشت: مهدی فخیم‌زاده می‌گوید دکتری که نقش او را در فصل سریال «موج اول» بازی می‌کرد، کاراکتری بود که از مدتی قبل کنار کشیده و در همه‌گیری کرونا برای کمک آمده بود اما در ادامه، قصه‌ او تمام می‌شد. در نتیجه به خواست خودش و با پیشنهادی که به تهیه‌کننده داد، در فصل دوم حضور ندارد.

مهدی فخیم‌زاده، بازیگر و کارگردان شناخته‌شده از علت خداحافظی‌اش از فصل دوم سریال «موج اول» (اپیدمی) گفت.

این هنرمند باسابقه درباره‌ فعالیت این روزهایش خاطرنشان کرد: «این روزها حالم به لحاظ جسمی خوب است اما کاری هم نمی‌کنم و بیشتر می‌خوانم و فیلم می‌بینم. اگر طرحی به نظرم برسد می‌نویسم اما فعلا کار عملی نمی‌کنم.»

فخیم‌زاده که آخرین همکاری‌اش با تلویزیون به سریال «موج اول» (اپیدمی) در شبکه سه برمی‌گردد؛ سریالی که فصل دوم آن این روزها در مرحله‌ تولید است اما او دیگر در آن حضور ندارد، درباره‌ علت غیبتش گفت: «کاراکتری که من آن را ایفا کردم، دکتری بود که از مدتی قبل کنار کشیده بود و در این همه‌گیری کرونا می‌آید اما در ادامه، قصه‌ او تمام می‌شود. من هم گفتم قصه‌ او تمام شده و به خواست خودم دیگر ادامه ندادم. در واقع به خواست خودم و با پیشنهادی که به تهیه‌کننده کار دادم، تصمیم گرفتم دیگر نباشم و عوامل با قصه‌ دیگری کار را ادامه دادند.»

او درباره‌ علت این تصمیم اظهار کرد: «فیلمنامه فصل جدید حاضر نبود؛ البته مشکل فیلمنامه نبود اما من احساس کردم که اگر در قسمت بعد حضور پیدا کنم، یک اتفاق بیهوده است و از نظر دراماتیک قصه این دکتر در فصل اول تمام شده است. دلیل این بود؛ وگرنه نه کارگردان مشکلی داشت و نه فیلمنامه و در ادامه هم براساس غیبت این کاراکتر، قصه را پیش می‌برند.»

فخیم‌زاده در پاسخ به این که آیا پیشنهادهایی از سوی تلویزیون و یا شبکه نمایش خانگی برای ایفای نقش به او شده است؟ هم چنین گفت: «پیشنهادهایی شد، دو کار پیشنهاد کردند که یکی را نپسندیدم اما از کار دیگر هم ظاهرا خبری نشد. حال نمی‌دانم کل کار دچار مشکل شد یا حضور من را صلاح ندانستند؛ البته خودمم هم چندان راغب نبودم. کاری از جنس «جوکر» و «مافیا» بود. حتی قرارداد هم بستیم اما میسر نشد.»

۲۵۹۲۵۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1633478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =