هم‌قسم شدن استقلالی‌ها برای رسیدن به یک رکورد ویژه

بازیکنان تیم استقلال در تمرینات روزهای اخیر خود برای رسیدن به یک رکورد ویژه هم قسم شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال استقلال در صورت شکست نخوردن در دو هفته پایانی لیگ برتر، می‌تواند قهرمانی این رقابت‌ها را با رکورد بی نظیر بدون باخت در یک فصل به دست آورد.

این در شرایطی است که شاگردان فرهاد مجیدی به دنبال کسب یک رکورد دیگر هم هستند و قصد دارند با برتری در دو بازی آتی برابر مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان با ۷۰ امتیاز فصل را به اتمام برسانند که این امتیاز در تاریخ دوره های ۱۶ تیمی لیگ برتر، بی سابقه است.

بازیکنان استقلال پس از تساوی در بازی خانگی با آلومینیوم اراک، این روزها تمرینات خود را با هدف بردن مس رفسنجان دنبال می‌کنند. آنها اعتقاد دارند با توجه به سبک بازی شاگردان محمد ربیعی و ارائه فوتبال رو به جلو، استقلال برابر مس نسبت به بازی با تیم‌هایی که رو به فوتبال بسته و دفاعی می‌آورند، کار راحت‌تری برای رسیدن به پیروزی خواهد داشت. به همین منظور استقلالی‌ها این روزها برای بردن مس هم‌قسم شده‌اند.

به همین دلیل آبی پوشان امیدوارند با کسب سه امتیاز در بازی هفته بیست و نهم و در ادامه دیدار خانگی مقابل نفت مسجد سلیمان که در روز برگزاری جشن قهرمانی این تیم در ورزشگاه آزادی و با حضور هواداران‌شان انجام می‌شود، به رکورد ۷۰ امتیاز در لیگ شانزده تیمی برسند.

256 251

کد خبر 1633624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =