دانلود جوکر فصل ۶ قسمت ۵ فینال (با ترافیک رایگان نیم بها)

دانلود قانونی سریال جوکر فصل ششم قسمت پنجم و آخر را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید به دانلود جوکر فصل ۶ قسمت ۵ کامل با ترافیک رایگان نیم بها با لینک مستقیم و کیفیت عالی بپردازید.

فینال جوکر فصل ۶ قسمت ۵ به کارگردانی احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی و اجرای سیامک انصاری که پرمخاطب ترین سریال این روزها هست و مخاطبین بسیار زیادی دارد. پنج فصل اول به اتمام رسید. و الان جوکر فصل ۶ قسمت ۵ فینال و نفرات برتر فصول گذشته در دو فصل پنج قسمتی با یکدیگر رقابت می کنند که قهرمان و برنده مشخص شود. که در ادامه می توانید به دانلود جوکر فصل ششم قسمت آخر و پنجم فینال بپردازید.

دانلود جوکر فصل ۶ قسمت ۵ فینال (با ترافیک رایگان نیم بها)

برای دانلود قانونی جوکر فصل ۶ قسمت ۵ روی لینک زیر کلیک یا لمس کنید:

« دانلود جوکر فصل ۶ ششم قسمت ۵ پنجم فینال »

بازیگران فینال جوکر فصل ششم قسمت پنجم

فصل‌های ششم و هفتم جوکر با ترکیبی از مهمانان پنج فصل گذشته که دیگران را بیشتر خندانده‌اند یا خودشان کمتر خندیده‌اند برگزار شده‌اند. هر کدام از این دو فصل ویژه، در پنج قسمت منتشر خواهند شد.

  1. هومن حاجی‌عبداللهی
  2. محمدرضا علیمردانی
  3. بیژن بنفشه‌خواه
  4. یوسف تیموری
  5. شهرام قائدی
  6. عباس جمشیدی
  7. ایمان صفا
  8. سهیل مستجابیان
  9. رضا شفیعی‌جم

دانلود جوکر فصل ششم قسمت پنجم

بیوگرافی عباس جمشیدی در جوکر فصل ۶ قسمت ۵

عباس جمشیدی فر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. فعالیت هنری خود را از اواخر دهه هفتاد با بازی و نوشتن چند تئاتر آغاز کرد. او با بازی در سریال روزگار خوش حبیب آقا به شهرت رسید. کارنامه هنری ایشان بدین شرح است: سریال ها: خوشنام / بچه مهندس ۴ / آخر خط / بچه مهندس ۳ / بچه مهندس ۱ و ۲ / شهرک جیم / آقا و خانم سنگی / بیدار باش / خانه اجاره ای / سه دونگ، سه دونگ / باغ شیشه ای / عید امسال / بزنگاه / پیامک از دیار باقی / روزگار خوش حبیب آقا / مهمان خارجی / مترسک / قصه های تهرانی / تله فیلم : شیپورچی / مجموعه های نمایش خانگی: جوکر (اختصاصی فیلیمو)/ شب های مافیا (اختصاصی فیلیمو) / زخم کاری (اختصاصی فیلیمو) / موچین / ریکاوری / موقعیت خطرناک یک شهروند / یاغی (اختصاصی فیلیمو) که لینک دانلود قسمت آخر فینال جوکر فصل ۶ قسمت ۵ بالا درج شده است.

آنالیز عملکرد عباس جمشیدی‌فر در مسابقه فینال جوکر

چطور خنداند؟

یک حرکت جالب پیدا کرده بود و مدام انگشت‌هایش را بهم می‌چسباند و مقابل سهیل مستجابیان می‌گرفت و به هومن اشاره می‌کرد. سهیل که کلا خندیدن در کارش نیست با این اشاره تلاش می‌کرد خنده‌اش را نگه دارد. جمشیدی مدام برای خودش راه می‌رفت و از روش‌های نخندیدن می‌گفت. آخرسر هم که رفت سراغ جوکرتایم تا داستان «پیرمرد رفت به گردش» را با گذاشتن دیالوگ در دهقان بقیه اجرا کند که البته همان اول صدای زنگ قرمز درآمد و هنوز نفهمیده‌ایم کی کارت گرفته.

در قسمت دوم اگر دخالت‌های یوسف تیموری نبود خیلی راحت‌تر می‌توانستیم درباره جوکرتایمش قضاوت کنیم. تیموری عملا اجرایش را خراب کرد. گرچه کارت زرد گرفت اما باعث شد زمان جوکرتایم بالا برود و خسته کننده به نظر برسد و نهایتا جمشیدی‌فر موقعیتش را از دست بدهد.

مجال زیادی برای خنداندن نداشت. اوایل قسمت سوم با یک دوچرخه کوچک و منقاری روی دماغش به همراه دوتا مرغ پلاستیکی وارد جمع شد. خودش نزدیک بود از خنده بترکد و مدام لبهایش را گاز می‌گرفت.

چطور نخندید؟

دفعه پیش سرش را با آتل دست سپند امیرسلیمانی بسته بود که جلوی خنده‌اش را بگیرد و اینبار سراغ یک چسب بزرگ رفت و آن را چسباند دورتادور دهانش. البته که تذکر گرفت و مجبور شد بازش کند اما قیافه‌اش با آن چسب واقعا بامزه بود. نصف مدت مسابقه از دست یوسف تیموری فرار می‌کرد. تیموری می‌خواست با او سلفی بگیرد و او نمی‌گذاشت. وقتی هم که تیموری عکس سر عباس را روی تن کروکودیل نشانش داد بالاخره زد زیر خنده و اولین کارت زرد را گرفت.

در قسمت دوم از آنجایی که قرار بود دیگر دستش را جلوی دهانش نگیرد، لپ‌هایش را بهم نزدیک می‌کرد تا نخندد. البته در این قسمت در بیشتر مواقع از دست تیموری عصبی بود و کمتر به موقعیت خندیدن رسید.

در قسمت سوم از هر طرف هدف خنده بود. علیمردانی برایش با گیتار شعر عباس اومد تو کوچه دستشو کرد تو کوزه می‌خواند، تیموری می‌خواست به زور عکسی نشانش دهد و همزمان شفیعی‌جم هم برایش دکلمه می‌کرد. آنقدر خودش را نگه داشت که بالاخره سر بازی هوپ نتوانست تحمل کند و وقتی یوسف تیموری به جای هوپ، صدای عجیبی از خودش درآورد غش‌غش زد زیر خنده.

رئالیتی شو و مسابقه فینال جوکر فصل ۶ قسمت ۵

برنامه جوکر تازه ترین رئالیتی شو ایرانی است که بومی سازی شده یک برنامه خارجی با نام LOL توسط احسان علیخانی و فیلیمو هست. شرکت کنندگان جوکر باید بقیه را بخندانند اما خودشان نخندند و همین مسأله باعث خلق شدن کلی لحظات بامزه و خنده دار شده. اما جوکر آیا یک کپی خوب هست و یا پتانسیل های از دست رفته درونش هست؟ در این ویدیو به این مسأله میپردازیم. در واقع رئالیتی شو جوکر یک ایده جهانی را بومی‌سازی کرده و مخاطبین بسیاری زیادی را جذب کرده است.

رسانه حلال دانلود برای شما دانلود قسمت پنجم فینال جوکر فصل ششم را آماده کرده است. امیدوارم از تماشا و دانلود جوکر فصل ۶ قسمت ۵ رضایت داشته باشید.

کد خبر 1633900

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =