انتخابات مجمع عمومی شهرک صنعتی لیا برگزار شد

پنجمین جلسه انتخابات مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی لیا با انتخاب اعضای هئیت مدیره برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رضا صفاری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین در نشست مجمع عمومی انتخابات شهرک صنعتی لیا ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده صاحبان صنایع در بخش خصوصی و تصمیم‌گیری در اداره شهرک اظهار کرد: به استناد ماده آئین اجرایی قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌های صنعتی و در اجرای تصویب‌نامه هیات وزیران، مجمع عمومی موسسین شرکت خدماتی شهرک صنعتی لیا و بعد از ثبت نام داوطلبین عضویت در هیات‌مدیره شرکت‌خدماتی، انتخابات برگزار شد.

او افزود: خوشبختانه واگذاری شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای تولیدی فراهم‌کرده که اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مناسب جهت ارتقاء و نگهداری شهرکهای صنعتی خصوصاً در بحث مبلمان شهری و زیرساخت‌ها بیش‌ازپیش فعال‌تر عمل کنند.

رئیس مجمع شرکت‌های خدماتی شهرکهای صنعتی قزوین در ادامه تصریح کرد: در سال جهش تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین صنعت‌گران و تولیدکنندگان در خط مقدم تحقق این شعار می‌توانند گام‌های اساسی در ایجاد اشتغال پایدار بردارند و حضور تولیدکنندکان در این شهرک که با استقبال خوبی برخوردار است و تشکیل شرکت‌ خدماتی با حضور سهامداران در راستای پیگیری مسایل و مشکلات آن‌ها شکل می‌گیرد.

این مراسم که با حضور گسترده و پرشور صنعت‌گران مستقر در شهرک صنعتی لیا و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار شد، پس از معرفی 35نفر از کاندیدهای عضویت در هیات‌مدیره شرکت پس از برگزاری انتخابات هفت‌نفر که بالاترین رای را کسب کرده به عنوان اعضای اصلی هیات‌مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاسپین لیا به مدت دو سال انتخاب شدند.

قابل ذکر است در حال حاضر در این شهرک 586قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری منعقد شده که از این تعداد 368واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 30هزار میلیارد ریال و اشتغال بیش از ده‌هزار نفر نیز به بهره‌برداری رسیدند.

در راستای اصل 44قانون اساسی و واگذاری شهرکها و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تاکنون اداره 7شهرک و ناحیه صنعتی کاسپین1و 2، لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت و دانسفهان در استان به بخش خصوصی واگذار شده است.

کد خبر 1634362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =