محمود فرهنگ دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان شد

مدیرکل هنرهای نمایشی با صدور حکمی محمود فرهنگ را به عنوان دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، در متن حکم کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی خطاب به محمود فرهنگ به عنوان دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان چنین آمده است:

«رویداد «تئاتر صاحبدلان» به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای نمایش دینی، محمل شریفی برای حمایت از تولید آثار نمایشی با مضامین بلند انسانی و ایمانی و صحنه‌ای روشن و پُرامید برای خلق آثار تاثیرگذار با تکیه بر روزآمدترین و خلاقانه‌ترین شیوه‌های نمایشی است.
این رویداد قابلیت آن را دارد تا با شناخت دقیق، نیازسنجی، آسیب‌شناسی و ترسیم چشم‌انداز منطقی و واقعی و برنامه‌ریزی کارشناسانه با بهره‌مندی هوشمندانه از تجربیات پیشین و رهنمودهای صاحب‌نظران به همایشی ماندگار و پویا تبدیل شود.
نظر به تخصص و تجربیات ارزشمند شما، به موجب این حکم به عنوان «دبیر دوازدهمین دوره تئاتر صاحبدلان در گستره بین‌المللی» منصوب می‌شوید.
رویکرد بین‌المللی این دوره فرصت مغتنمی است تا بر پایه شناخت دقیق، نمونه‌های ارزشمند تولیدات نمایشی و تجربیات تئاتری سایر کشورها نیز در کنار آثار هنرمندان ایران عزیز در معرض تماشا و بهره‌برداری مخاطبین قرار گیرد و دریچه روشنی بر تعامل هنری و تبادل تجربه میان هنرمندان گشوده شود.
امید که در سایه الطاف پروردگار مهربان و بهره‌مندی از تمام توان کارشناسی و اجرایی اداره‌کل هنرهای نمایشی و همراهی دغدغه‌مندان نمایش‌های دینی در این مسیر پیروز و سربلند باشید.»

۲۵۹۲۵۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1634395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =