مرکز تصویربرداری بیمارستان شهیدرجایی قزوین افتتاح شد

در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان قزوین مرکز جدید تصویربرداری (MRI) بیمارستان شهیدرجایی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت در مراسمی با حضور عبدالله دیدبان رئیس دانشگاه بخش تصویربرداری(MRI) مرکز آموزشی درمانی شهیدرجایی به بهره‌برداری رسید.

عبدالله دیدبان، رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان قزوین در این مراسم با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد یادآور دلاورمردی‌های نیروهای مسلح است که به یاری خداوند و پشتیبانی مردم توانستند افتخاری بزرگ را در تاریخ دفاع مقدس ثبت و ضبط کنند.

او بیان کرد: عزت و عظمت ایران اسلامی امروز مرهون شهداست و جا دارد در این ایام خجسته یاد همه شهدای جنگ تحمیلی، انقلاب اسلامی و مدافعان حرم و سلامت را گرامی بداریم و راهشان را ادامه دهیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین افزود: یکی از مشکلات ما در بیمارستان شهید رجایی قزوین نبود مرکز تصویربرداری (MRI) برای خدمت‌رسانی به بیماران بود که از سال 99برای دریافت مجوز دستگاه و خریداری آن اقدام شد که مدیران گذشته از جمله دکتر طارمی‌ها و آقای رسولی نیز تلاش کردند و امروز شاهد تهیه آن هستیم.

دیدبان یادآورشد: تهیه این دستگاه 40میلیارد تومان هزینه داشت و تجهیزات خریداری شده از مدرن ترین و به روزترین دستگاه‌ها با تکنولوژی بالاست که تصویربرداری از بیماران با وزن بالا را نیز انجام می‌دهد.

او بیان کرد: دستگاه‌های قدیمی امکان تصویربرداری از افراد با وزن بالا را نداشت و معمولا بیماران استان به سایر استان‌ها مراجعه می‌کردند که خوشبختانه با افتتاح این مرکز از اعزام بیماران به سایر مناطق جلوگیری می‌شود.

دیدبان در ادامه از تکمیل بخش‌های درمانی در بیمارستان شهیدرجایی خبر داد و گفت: در کنار تجهیز بخش‌های درمانی در حال ساخت بخش الحاقی بیمارستان هستیم که وضعیت خدمت‌رسانی را بهتر می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با بیان اینکه بخش الحاقی بیمارستان شهیدرجایی با سرعت در حال احداث است، گفت: مجموعه مدیران دانشگاه پیگیر تامین اعتبار هستند که امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات شاهد نوسازی این بیمارستان در قزوین باشیم.

کد خبر 1634412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =