تسلیت به مردم شریف آبادان و خانواده های داغدار / با عاملان حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل به جد برخورد خواهد شد

از لحظه وقوع این ضایعه اسفناک و دلخراش که کام مردم نجیب این شهر را تلخ نمود، کلیه مجموعه خدمات شهری، آتش نشانی، نیرهای خدماتی و غیره شهرداری آبادان پای کار آمدند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آبادان؛ محسن خزاعل در پیامی ضمن تسلیت به خانواده های عزادار حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل و مردم شریف آبادان، اظهار کرد: از لحظه وقوع این ضایعه اسفناک و دلخراش که کام مردم نجیب این شهر را تلخ نمود، کلیه مجموعه خدمات شهری، آتش نشانی، نیرهای خدماتی و غیره شهرداری آبادان پای کار آمدند و در حال خدمات رسانی به شهروندان و حادثه دیدگان از فاجعه عظیم هستند.

عضو شورای اسلامی شهر آبادان، از مراجع ذی صلاح خواستار بررسی دقیق علت این حادثه شد و افزود: از مقام محترم قضایی و مسئولین ذی ربط تقاضامندم ضمن بررسی دقیق علت حادثه بدون مماشت با متخلفین برخورد جدی صورت دهند.

وی همچنین گفت: شورای اسلامی شهر آبادان بررسی و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده است و به زودی نتیجه آن را به محضر مردم شریف این منطقه می رساند.

خزاعل از برخورد جدی با عاملان و دست اندرکاران این فاجعه عظیم خبر داد و بیان کرد: این نوید را به مردم عزیز آبادان می دهم که هیچ گونه چشم پوشی و مماشتی با عاملان این ضایعه اسفناک نخواهیم داشت و چنانچه تخلفی از طریق سیستم شهرداری آبادان صورت گرفته باشد مطمئنا آنها را به مراجع قضایی معرفی خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز تمام ملت ایران اسلامی عزادار این فاجعه دلخراش هستند و اینجانب مجدد این ضایعه دردناک را خدمت همه مردم آبادان به ویژه خانواده های جانبخاتگان تسلیت عرض می نمایم، ان شاءالله روح بلند و ملکوتی عزیزان از دست رفته مورد رحمت و غفران الهی ایزد منان قرار گیرند.

عضو شورای اسلامی شهر آبادان، با تقدیر از تمامی دستگاه های خدمات رسان حاضر در این حادثه، گفت: جا دارد از تمام دستگاه ها و شهرستان هایی که برای کمک رسانی اعلام آمادگی کردند و عوامل اجرایی که در حال خدمات دهی و امدادرسانی هستند تشکر و قدردانی کنم.

کد خبر 1634489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =