نزدیک به نیم میلیون تردد مسافر از پایانه‌های مرزی آذربایجان‌غربی

رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان‌غربی از تردد بالغ بر ۴۶۲ هزار مسافر از پایانه های مرزی استان در دوماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غری ، رحیم غلامیان رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان‌غربی گفت : در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری بالغ بر ۴۶۲ هزار مسافر از طریق پایانه های مرزی استان تردد کردند که این میزان بعد از بهبود و برداشتن محدودیت های کرونایی افزایش چشمگیر و رشد بی نظیر بالغ بر ۵۰۰ درصدی را نسبت به‌ مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

وی اظهار داشت : در همین مدت پایانه مرزی رازی با بالغ بر ۱۷۱ هزار نفر تردد مسافر رتبه اول بیشترین تردد مسافرین از طریق پایانه های مرزی استان را به خود اختصاص داده و پایانه مرزی بازرگان با تردد افزون بر ۱۵۱ هزار نفر مسافر و پایانه مرزی تمرچین با تردد بالغ بر ۷۹ هزار نفر مسافر در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

این مقام مسئول افزود : در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال جاری نزدیک به ۲۰ هزار دستگاه کامیون و بالغ بر ۳۱۰۰ دستگاه اتوبوس از طریق پایانه های مرزی استان تردد کردند.

48

کد خبر 1634748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =