۰ نفر
۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۳
کانال آب دخنر ۲۰ماهه را به کام مرگ برد

ایران نوشت:دختربچه مینابی که به همراه چند کودک دیگر قرار بود به پارک محله بروند در مسیر راه به‌دنبال تکه چوب به درون کانال آب رفت و جان باخت.

مریم که یک سال و ۸ ماهه بود، آن روز مانند روزهای دیگر به خانه پدربزرگ و مادربزرگش آمده و به همراه کودکان هم‌سن‌ و سالش مشغول بازیگوشی بود. بدین ترتیب بچه‌ها تصمیم گرفتند به پارک بروند و بازی کنند که مریم نیز با خوشحالی به‌دنبال آنها به راه افتاد.

خواهر و برادرش که بزرگتر از او بودند زودتر حرکت کردند و مریم به همراه دخترعمو ۶ ساله، پسرعمه ۴ ساله و پسرعموی ۵ ساله‌اش پشت سر آنها به راه افتاد اما در بین مسیر مریم تکه چوبی پیدا کرد و سرگرم بازی شد، ولی لحظاتی بعد جسد او در کانال پر از آب پیدا شد.

امیر رنجبری عموی مریم گفت: پارک حدود ۲۰۰ متری از خانه فاصله داشت. به گفته بچه‌ها، در مسیر مریم تکه چوبی پیدا کرده و مشغول بازی شد که چوب به درون کانال آب افتاد. وقتی او به درون کانال رفت تکه چوب با آب روان وارد لوله شد او هم برای برداشتن آن چوب وارد لوله شد که متأسفانه آنجا گیر کرد. کانال آب با خانه پدرم حدود ۵۰ متری فاصله داشت، در همان لحظه بچه‌ها که همراهش بودند به‌سرعت خود را به خانه رساندند و ماجرا را بیان کردند، بلافاصله همه به محل رفتند و برادرزاده‌ام را از لوله پر از آب بیرون کشیدند، اما زمانی که بچه را به بیمارستان انتقال دادند دکتر گفته بود که نیم ساعتی از مرگ وی می‌گذرد.

وی در ادامه افزود: این کانال خیلی خطرناک و گاهی پر آب است و گاهی کم آب. کاش مسئولان فکری به حال این کانال می‌کردند یا لوله درون این کانال را جابه‌جا می‌کردند که مریم دیگری در آن جان ندهد.

21302

کد خبر 1634958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =