نماینده مجلس : افکار عمومی با سخنان رییس جمهور درباره اصلاحات اقتصادی اقناع شد

ایرنا نوشت: سبزی گفت: صحبت‌های رئیس‌ جمهور درباره اصلاحات اقتصادی تاثیر زیادی در اقناع افکار عمومی نسبت به اجرای این طرح شد.

حجت‌الاسلام محمد سبزی با بیان اینکه صحبت‌های رئیس‌جمهور درباره اصلاحات اقتصادی تاثیر زیادی در ایجاد آرامش جامعه شد، افزود: لازم است رئیس‌ جمهور بیشتر و دقیق‌تر ابعاد مختلف طرح عادلانه سازی یارانه‌ها را برای مردم تشریح کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واقعیت این است که همه ما سوار بر یک کشتی هستیم و وزرا و نمایندگان باید با صحبت کردن با مردم و توضیح درباره اجرای این طرح افکار عمومی را نسبت به آن اقناع کنند.

خبر مهم برای جاماندگان یارانه/ کسانی که هنوز برای یارانه ثبت‌نام نکرده‌اند، چه کنند؟

بیشتر بخوانید:

سبزی خاطر نشان کرد: طبیعی است که ایرادات طرح در زمان اجرا مشخص می‌شود و طرحی که روی کاغذ نوشته شده و به ظاهر بدون اشکال است در عرصه اجرا شرایط متفاوتی دارد.

وی تصریح کرد: طرح عادلانه سازی یارانه‌ها یک طرح است و طبیعی است که در زمان اجرا ایراداتش مشخص شود و پس از مشخص شدن نیز باید هرچه زودتر ایرادات آن برطرف شود.

نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید جزییات طرح عادلانه سازی توزیع یارانه ها به صورت شفاف به مردم اطلاع داده شود، گفت: در این صورت مردم پای کار اصلاحات اقتصادی آمده و با مسوولان همکاری می‌کنند.

۲۱۲۳۱

کد خبر 1635294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =