خطیب جمعه یزد : در  فضاهای مجازی ، روز را شب، عالم را جاهل و جاهل را عالم می کنند

ایرنا نوشت:  آیت الله مدرسی گفت: قدر این نظام ، دین ، ولایت امیرالمونینن و ائمه معصومین (ع)  را بدانید ؛ در  تعجب هستیم  که چرا بعضی ها  قدر این نعمت الهی را نمی دانند یا  نمی خواهند بدانند.

آیت الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر یزد با اشاره به فرمایشات مقام رهبری در رابطه با مجلس شورای اسلامی و قانون گذاری افزود: باید مجلس، صحبت های حکیمانه ولایت فقیه هم در قانون گذاری و هم در سه قوه مقننه ، مجریه و قضاییه را مورد توجه قرار دهد.

وی با اشاره به فروریختن بنای متروپل در آبادان گفت: اگر برای شهرداری ها و نطام مهندسی ها قانون کم داریم قانون تصویب کنید و اگر قانون خلاف است اصلاح کنید و اگر اجرا نمی شود درست اجرا و نظارت کنید.

امام جمعه موقت یزد: دیوان محاسبات در اجرای قانون کوتاهی نکند

بیشتر بخوانید:

وی به مسوولان توصیه کرد: قوانین مربوط به ساخت و ساز با خواسته های مردم سازگاری داشته باشد اما قوانینی که دست و پاگیر است و منافع مردم را بی دلیل محدود می کند باید زدوده شود.

امام جمعه موقت یزد گفت: اگر جمهوری اسلامی امروز اقتدار دارد اگر دشمنان کینه دوز جرات تجاوز به کشور ما را ندارند به دلیل قدرت و عزت آن است.

وی اظهار کرد: قدر این نظام ، دین ، ولایت امیرالمونینن و ائمه معصومین (ع) را بدانید ؛ در تعجب هستیم که چرا بعضی ها قدر این نعمت الهی را نمی دانند یا نمی خواهند بدانند.

مدرسی ادامه داد: در برخی سایت ها و فضاهای مجازی از کوچکترین موضوع تا مهمترین موضوع را مورد تهاجم و حمله قرار می دهند، روز را شب، عالم را جاهل و جاهل را عالم می کنند.

21217

کد خبر 1635434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =