۱ نفر
۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
کشیده داور به بازیکن در امجدیه/عکس

مسابقات قهرمانی ارتش‌های جهان روزگاری اهمیت فوق العاده‌ای داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در بهمن ۱۳۴۲، یکی از حوادث عجیب و بی نظیر یک مسابقه فوتبال رقم خورد. یک داور یونانی در جریان بازی پرتب و تاب دو تیم ارتش ایران و ارتش ترکیه، با سیلی یا به قول نویسنده با کشیده بازیکن معترض را سرجای خودش می‌نشاند!

بنابر آنچه که نویسنده این مطلب نوشته، اتفاق رخ داده در زمین آنقدر برای همه عجیب بوده که حتی شکست ایران در ورزشگاه امجدیه و در حضور ۱۸هزار تماشاگر را تحت الشعاع قرار داده است. البته حرکت داور به نظر نویسنده قابل تحسین به نظر رسیده.

بنابر آنچه که به دید نویسنده آمده پس از آنکه داور خطای بازیکن ترکیه را می‌گیرد او در اعتراض به سمت وی می‌رود که داور ناگهان با یک کشیده بازیکن را سرجای خود می‌نشاند! اتفاقی کمیاب که به سختی در یک رقابت فوتبال رخ می‌دهد. این رخداد حتی در روزهای جوانی فوتبال ایران و آشنایی هواداران با این پدیده نیز غیرمنتظره به نظر می‌رسد.

در تیم ایران بازیکنانی مثل فرامرز ظلی، حسن حبیبی، حشمت مهاجرانی، مرحوم محمد رنجبر، مرحوم اکبر افتخاری و... حاضر بوده‌اند و در تصویر حشمت مهاجرانی سرمربی پر افتخار تیم ملی ایران در سال‌های بعد را به حالت دست به کمر و در مقابل دوربین مشاهده می‌کنید.

کشیده داور به بازیکن در امجدیه/عکس

بیشتر بخوانید:

کد خبر 1635518

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =