انهدام بزرگترین باند قاچاق موادمخدر در شمالغرب کشور با کشف ۹۰۰ کیلو هروئین و مرفین

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی از انهدام بزرگترین باند قاچاق مواد مخدر در شمال غرب کشور و کشف بیش از ۹۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر ارومیه، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سردار رحیم جهانبخش در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی از فعالیت یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال آن از شرق کشور به ارومیه را داشتند، مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران با تشکیل چندین اکیپ عملیاتی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی نسبت به رصد و شناسایی تمامی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی؛ ۶ دستگاه خودروی سواری و باری که در امر انتقال و جابجایی مواد مورد استفاده قرار می گرفتند را توقیف که از آنها مقدار ۹۰۲ کیلوگرم مواد مخدر ( ۱۰۱ کیلوگرم هروئین و ۸۰۱ کیلوگرم مرفین) کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌غربی در ادامه تصریح کرد: در این خصوص ۷ متهم دستگیر و ۶ دستگاه خودرو نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

46

کد خبر 1635639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =