فرمانده میدان حادثه متروپل آبادان: ‌آواربرداری ‌مکانیزه ‌شد/ کشف اجساد تا سه روز آینده به پایان می‌رسد

تسنیم نوشت : فرمانده میدان حادثه متروپل آبادان با بیان اینکه فاز جدید آواربرداری با وسایل و ماشین‌های مکانیزه آغاز شده است، گفت: کشف اجساد تا سه روز آینده به پایان می‌رسد.

قدرت‌الله محمدی فرمانده میدان حادثه متروپل آبادان با بیان اینکه میزان حادثه و نوع جغرافیای آن به‌شکلی است که عملیات آواربرداری و امدادرسانی را سخت کرده است، اظهار داشت: این حادثه در زمینی به‌مساحت 2هزار مترمربع اتفاق افتاده است و گسترده بودن و ناپایدار بودن باقیمانده سازه عملیات آواربرداری را قدری با مشکل مواجه کرده است.
رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران که از سوی وزیر کشور به‌عنوان فرمانده میدان حادثه متروپل آبادان تعیین شده است، گفت: وجود انواع مصالح سنگینی که در ساختمان به‌کار رفته است و احتمال ریزش باقی‌مانده سازه باعث شده است با احتیاط بیشتر کار را پیش ببریم.
محمدی بیان کرد: پایدارسازی بخشی از سازه‌های باقی‌مانده انجام شده است و فاز جدید آواربرداری با وسایل و ماشین‌های مکانیزه آغاز شده است.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود فاز اول عملیات آواربرداری و کشف اجساد در سه روز آینده به پایان برسد و در فاز بعدی جمع‌آوری باقی‌مانده سازه شروع می‌شود.

46

کد خبر 1635664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =