نام‌نویسی هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در قزوین آغاز شد

مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر به‌صورت استانی و کشوری و با هدف ترویج فرهنگ تعاون، کار گروهی و همچنین معرفی الگوهای برتر تعاونی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عین‌الله کشاورز ترک، مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: اعتقاد داریم تعاون با تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی هم‌سو بوده و به‌عنوان راهکاری موفق در تمام دنیا به‌کار برده می‌شود.

او افزود: در همین راستا هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر به‌صورت استانی و کشوری و با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی و همچنین معرفی الگوهای برتر تعاونی برگزار می‌شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی قزوین خاطر نشان کرد: تعاون‌گران استان می‌توانند از امروز تا بیستم خرداد همزمان با سراسر کشور با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود شامل بخش‌های رتبه‌بندی (شاخص‌های کمی) و بخش جشنواره شامل فرم‌های شاخص‌های کیفی را ثبت یا بهنگام‌سازی کنند.

کشاورز به حوزه‌های مختلف اقتصادی شرکت‌های تعاونی که تمایل به ثبت‌نام در این جشنواره دارند اشاره کرد و گفت: گرایش‌های این دوره از جشنواره؛ دامپروری، زراعت، کشاورزی، صنایع‌غذایی، نساجی و پوشاک، صنعتی، معدنی، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، حمل‌ونقل دریایی، تامین نیاز مصرف‌کنندگان، مرزنشینان، اعتبار، مسکن، عمرانی، تامین نیاز صنوف توزیعی، صنایع دستی، اتحادیه توزیعی، اتحادیه خدماتی، اتحادیه تولیدی، خدماتی، زنان، بهداشتی و درمانی و خدمات آموزشی است.

او با تأکید بر اینکه تعاون ریشه در باورهای مذهبی ما دارد، بیان کرد: تشکیل تعاونی‌ها باید در راستای توسعه تولید داخلی، دانش‌بنیان‌شدن و اشتغال‌آفرینی باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: جشنواره تعاونی‌های برتر، هرساله با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی‌های بخش تعاون به جامعه، تشویق و ترغیب فعالیت‌های تولیدی، توزیعی، خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره‌گیری از سایر تعاون‌گران در فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور برگزار می‌شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1635706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =