۲ نفر
۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
گزارش ماهانه نوبیتکس منتشر شد

نوبیتکس، بزرگترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران، گزارش ماهانه اردیبهشت خود را منتشر کرد. در این گزارش به تعداد معاملات ماه، بیشترین دارایی کیف پول کاربران، پرمعامله‌ترین رمزارزها و... پرداخته شده است.

نوبیتکس از این ماه به طور ماهیانه گزارشی از وضعیت بازار این پلتفرم را منتشر می‌کند و در پایان هر سال میلادی، گزارشی تفصیلی از میزان معاملات، رفتار کاربران رمزارزی و عملکرد یکساله خود ارائه خواهد داد.

پیش از این، گزارش سال 2021 نوبیتکس منتشر شده بود که نمایی کلی از بازار رمزارزها در ایران را در اختیار مخاطبان قرار می‌داد و در آن آماری از تعداد معاملات، سن کاربران، سهم هر استان‌ از بازار، علاقه کاربران به انواع رمزارزها و… ارائه شده بود.

با توجه به اینکه نوبیتکس بیش از 70 درصد بازار رمزارزها در ایران را در اختیار دارد، این گزارش‌ها می‌تواند نمایی کلی از میزان و نحوه حضور ایرانیان در بازار ارزهای دیجیتال را ترسیم کند.

نوبیتکس پس از انتشار کتاب سال خود، با آغاز انتشار گزارش‌های ماهانه، تلاش می‌کند اطلاعات مورد نیاز پژوهشگران، تصمیم‌گیران، فعالان و سرمایه‌گذاران این حوزه را در اختیار آنها قرار دهد و به شفافیت بیشتر حوزه رمزارزها در ایران کمک کند.

متن گزارش اردیبهشت‌ماه نوبیتکس را در لینک زیر بخوانید:

https://nobitex.ir/monthly-report/1401/ordibehesh

کد خبر 1635948

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =