فرمانداران زمین‌های مناسب برای اجرای طرح جهش مسکن شناسایی کنند

استاندار قزوین گفت: برای واگذاری مسکن به مردم هیچ تبعیضی وجود ندارد و تمامی واحدهای مسکونی در یک فرآیند مشخص به مردم تحویل داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در جلسه شورای تأمین مسکن استان قزوین اظهار کرد: در طرح جهش مسکن هیچ تفاوتی برای دستگاه‌ها و کارکنان وجود ندارد و اینکه برخی در داخل شهر قزوین زمین داشته باشند یا به صورت ویژه حمایت شوند، امکان ندارد و از نگاه دولت همه افراد یکسان هستند.

او افزود: با وضعیت موجود و واگذاری این طرح به شکل پراکنده به پیمانکاران، تکمیل‌نشدن متقاضیان و وجه واریزی محدودی که از سوی متقاضیان صورت گرفته، نباید روند پیگیری امور مختل شود و باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سازوکارهای لازم برای آغاز عملیات عمرانی اتخاذ شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه نباید فرصت قرار گرفتن در فصل کار را از دست بدهیم، اضافه کرد: باید تمامی امور به گونه‌ای انجام شود که عملیات عمرانی و اقدامات مربوط به حوزه ساخت‌وساز در فصل تابستان که فصل کار است آغاز شود.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه بیمه در تمامی پروژه‌ها به صورت الزامی باید در نظر گرفته شود، گفت: رعایت نکات ایمنی و پیگیری امور براساس یک اصول درست و منطقی باید در دستور کار متولیان احداث و اجرای طرح جهش مسکن باشد.

او تاکیدکرد: پیمانکاران و متولیان احداث مسکن در استان قزوین برای تأمین مصالح خود اولویت را بر خرید از تولیدکنندگان استانی بگذارند تا تولیدکنندگان استان هم مورد حمایت قرار گیرند.

استاندار قزوین گفت: فرمانداران زمین‌های مناسب را برای اجرای طرح جهش مسکن که توسط دولت سیزدهم برنامه‌ریزی شده است شناسایی کنند تا شاهد اجرای این طرح در زمین‌های نامرغوب و نامناسب نباشیم.

48

کد خبر 1636058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =