۳ نفر
۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۲
قیمت تایر به طور رسمی افزایش یافت؟

مهر نوشت: برخی از شرکت های تولیدکننده تایر اعلام کرده اند از امروز نسبت به افزایش قیمت محصولات خود اقدام می کنند که پیگیری ها نشان می دهد ظاهرا ستاد تنظیم بازار مجوز افزایش قیمت را داده است.

صبح امروز برخی از شرکتهای تولیدکننده تایر در نامه‌ای به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کردند که از امروز هشتم خرداد ماه به دلیل افزایش بهای تمام شده محصولات تولیدی، بر اساس ضوابط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نسبت به افزایش ۳۰ و ۲۵ درصدی قیمت اقدام می‌کنند.

این نامه‌ها نیز در سامانه کدال نیز منتشر شده است.

قیمت تایر با مجوز ستاد تنظیم بازار افزایش می یابد؟

قیمت تایر با مجوز ستاد تنظیم بازار افزایش می یابد؟

بر همین اساس، پیگیری‌ها نشان می‌دهد که سازمان حمایت که به طور کلی نسبت به افزایش قیمت تایر اطلاعی ندارد و عملاً برخلاف ادعای این شرکت‌های تولیدکننده تایر هیچ گونه مجوزی را برای افزایش قیمت به آنها نداده است.

از آنجا نهاد تصمیم گیر برای افزایش قیمت کالا ستاد تنظیم بازار است پیگیری‌ها از این ستاد نشان می‌دهد این ستاد برای افزایش قیمت تایر مجوزاتی را صادر کرده است اما هنوز اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.

یک منبع مطلع در همین رابطه گفت: ستاد مجوز افزایش قیمت تایر را داده است اما توضیحات بیشتر در این زمینه روزهای آتی رسانه‌ای خواهد شد.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1636095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =