رضاییان بیش از ۶ میلیارد از پرسپولیس گرفته است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کادرفنی باید تصمیم بگیرد که چه تیمی در حد نام پرسپولیس ببندند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رضا درویش در خصوص برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: تنش‌هایی وجود داشت ولی ان‌شاءالله بتوانند از فرصت باقی‌مانده استفاده کنند. یادمان نرود که باید به مهمترین مسابقاتی که برای ما محقق شده یعنی جام جهانی بپردازیم، به جای اینکه به دنبال حاشیه‌ها باشیم. باید بازی‌های دوستانه خوبی برای تیم ملی فراهم کنیم، باید دغدغه اعضای هیئت رئیسه این باشد که بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنند.

وی ادامه داد: اوضاع خیلی جالب نیست و امیدوارم هیئت رئیسه یک فکر عاجل کند. یک عضو هیئت رئیسه کم شد ولی سایر اعضا هستند، مهم نیست چه کسی هست یا چه کسی نیست، مهم این است که کاری انجام دهند و حریفان قدرتمندی را برای تیم ملی مهیا کنند. تا چشم به هم بزنیم جام جهانی شروع می‌شود. به جای اینکه آن زمان افسوس بخوریم، امروز از فرصت‌هایی که داریم بهره ببریم تا پشیمان نشویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بیرانوند قراردادش را با پرسپولیس امضا کرده است؟ گفت: نه، باید در این خصوص روز پنجشنبه تصمیم‌گیری کنیم. پنجره بسته باشگاه خیلی اهمیتی ندارد، چون الان که فصل نقل و انتقالات نیست و نمی‌توانیم قراردادی ثبت کنیم.

درویش در پاسخ به این سوال که رضاییان به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شده است؟ خاطرنشان کرد: هنوز نه ولی شنیدم شب گذشته صحبت‌هایی کرده مبنی بر اینکه رایگان بازی کرده است. و بخش مالی باشگاه گفته‌ که پس پولی که برای آمدنش گرفته، کجا رفته است؟

وی در پاسخ به این سوال که درست است که رضاییان برای نیم‌فصل 6 میلیارد گرفته است؟ تصریح کرد: فکر می‌کنم بیشتر از 6 میلیارد باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که گل‌محمدی برای تغییر دستیارانش صحبتی کرده است؟ گفت: خیر، هیچ صحبتی انجام نشده است. تا امروز درباره اینکه تغییری صورت بگیرد بحثی نشده است. بعد از پایان مسابقات در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود که گل‌محمدی با همین دستیاران کارش را ادامه می‌دهد یا خیر.

درویش در پاسخ به این سوال که تیمی که برای فصل آینده بسته می‌شود در راستای قهرمانی است؟ خاطرنشان کرد: کادرفنی باید تصمیم بگیرد که چه تیمی در حد نام پرسپولیس ببندند. جایگاه پرسپولیس اینقدر بالا است که بعد از 7،8 سال یک بار قهرمان نمی‌شود، بحث روز می‌شود. این نشان می‌دهد که جایگاهی غیر از قهرمانی برای پرسپولیس متصور نمی‌شود. کمتر تیمی است که 5 سال قهرمان شود و 2 سال هم نایب‌قهرمان شده باشد و مردم دغدغه‌شان این باشد که چرا قهرمان نشده است. به نظر من یک مقدار علاوه بر مشکلات تیم، انگیزه اعضای تیم هم کمتر شده بود. ان‌شاءالله برای سال جدید بازیکنانی که بتوانند به تیم کمک کنند حتما گل‌محمدی جذب می‌کند.

وی در خصوص اینکه این‌فصل لیگ قهرمانان آسیا نداریم، گفت: فکر نمی‌کنم این تیم‌هایی که قهرمان و نایب‌قهرمان شدند در آسیا حضور داشته باشند، چون لیگ قهرمانان امسال نداریم. قانون می‌گوید که قهرمان سال بعد به مسابقات آسیایی برود حالا چه تصمیمی گرفته می‌شود مشخص نیست.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که سرخپوشان اردوی خارج از کشور در پیش‌فصل دارند؟ گفت: نه، خیلی زمان داریم تا درباره این مسائل تصمیم‌گیری شود.

درویش درباره شرایط سیدجلال حسینی گفت: هر تیمی بزرگ و کاپیتان دارد و یک روزی می‌آیند و یک روزی هم می‌روند. سیدجلال متعلق به باشگاه پرسپولیس است و باشگاه هم حتما باید جایگاه او را حفظ کند، اگر دوست داشته باشد حتما از او استفاده خواهد کرد و گرنه در جایگاه دیگری از او استفاده خواهد شد.

وی در واکنش به این موضوع که ممکن است اتفاقی که برای مهدوی‌کیا افتاد برای حسینی هم رخ دهد، تصریح کرد: نه چنین اتفاقی نمی‌افتد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص صحبت‌هایی که درباره قهرمانی پاک استقلال مطرح می‌شود، عنوان کرد: مبارک‌شان باشد، در هر مسابقاتی به هر حال یک برنده و یک بازنده باید داشته باشد و این دوره هم نوبت استقلال بود. به هواداران آنها تبریک می‌گویم.

درویش در واکنش به اینکه روزنامه‌ای در اصفهان قهرمانی تیم اول تهران را تبریک گفته، گفت: این موضوع را باید از آنها سوال کنید.

258 258

کد خبر 1636775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =