آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی: در حادثۀ آبادان دستگاه‌های مختلفی کوتاهی کردند/ نباید مردم را ناامید کرد

جماران نوشت:آیت الله العظمی مکارم شیرازی در مورد فاجعه متروپل گفت: در آبادان فاجعه ای واقع شد که مربوط به ضعف خودمان بود. کار به جایی رسید که داد مردم هم بلند شد و ما هم واقعاً از این قضیه ناراحت شدیم که عزیزانمان داغدار شدند.‌

آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار حجت الاسلام عالمی رئیس اطلاعات قم، حل مشکلات را کاری جمعی دانست و گفت: نباید مردم را ناامید کرد، باید همۀ دستگاه ها دست به دست هم دهند و در رفع گرفتاری های مردم بکوشند.

این مرجع تقلید در رابطه با حادثۀ آبادان گفت: در آبادان فاجعه ای واقع شد که مربوط به ضعف خودمان بود. کار به جایی رسید که داد مردم هم بلند شد و ما هم واقعاً از این قضیه ناراحت شدیم که عزیزانمان داغدار شدند.

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی: در حادثۀ آبادان دستگاه‌های مختلفی کوتاهی کردند/ نباید مردم را ناامید کرد

بیشتر بخوانید:

آیت الله العظمی مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: در این مسأله دستگاه های مختلفی کوتاهی کردند، شهرداری، نظام مهندسی و دیگران. البته این کوتاهی منحصر به این ساختمان نیست و در جاهای دیگر هم ممکن است وجود داشته باشد که باید به طور جد بررسی و دنبال گردد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام عالمی رئیس اطلاعات قم، گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده توسط آن اداره کل ارائه کرد.

۲۱۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1636955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =