فارس نوشت:

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی اظهار داشت: جریان ساختارشکن فتنه مقابل جمهوریت و اسلامیت نظام ایستاد و با آرای مردم مقابله کرد، لذا آنها صلاحیت حضور در مسئولیت ها را ندارند.

حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران و نماینده مردم تهران با اشاره به اقدامات اصولگرایان برای ایجاد وحدت در انتخابات مجلس شواری اسلامی گفت: خوشبختانه یک رویکرد مشترک بین همه نیروهای وفادار به نظام وجود دارد و آن حاکم شدن یک فضای وحدت بین همه نیروها است و این یک نقطه قوت است و در واقع بن‌بست‌شکن بسیاری از مطالب خواهد بود.

وی افزود: منتها طبیعی است که در مسیر رسیدن به این نقطه، دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد که باید روی آن صحبت و مذاکره شود تا زمینه‌های تفاهم را افزایش دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: با همت برخی از علما و بزرگان، مسیر وحدت مقدمات خوبی را طی کرده و یک مقدار مطالب فرعی وجود دارد که حل خواهد شد.

دبیرکل جمعیت ایثارگران با بیان اینکه افراد و جریانات، دیدگاه‌های مختلفی دارند که مطرح کرده‌اند و روی آنها مذاکره خواهد شد و مراحل نهایی را طی خواهد کرد، اظهار داشت: قطعاً تمام افراد و گروه‌های معتقد و وفادار به نظام به یک لیست واحد برای انتخابات مجلس خواهند رسید.

وی در ادامه در خصوص شرایط ورود اصلاح‌طلبان به انتخابات خاطرنشان کرد: چند واژه وجود دارد که باید تکلیفش روشن شود، یکی دوم خرداد، یکی اصلاح‌طلب و یکی فتنه، که الآن مترادف همدیگر مطرح می‌شوند یعنی اصلاح‌طلبان همان‌هایی هستند که فتنه‌گرند و فتنه‌گران همان‌هایی هستند که دوم‌خردادی هستند که البته به اعتقاد ما کسانی که یک روزی تحت عنوان دوم‌خرداد یا اصلاح‌طلب فعالیت می‌کردند، بین‌شان افرادی هستند که جریان فتنه را قبول ندارند و نسبت به توطئه‌های نظام سلطه موضع دارند.

فدایی خاطرنشان کرد: اینان نسبت به اتفاقاتی که سردمداران داخلی فتنه انجام دادند به صورت اساسی و جدی معترضند، فلذا پیشنهاد ما برای این افرادی که سلامت فکری دارند این است برای اینکه موضع‌شان با موضع جریان فتنه یکی نباشد، با یک عنوان، نام و با هویت جدیدی وارد صحنه شوند که خسارت‌های جریان فتنه متوجه آنها نشود.

 /27214

کد خبر 163868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =