سرای عامری‌ها، میزبان کنسرت شهرام ناظری

شهرام ناظری خواننده موسیقی ایرانی در ادامه برگزاری تور شهرستان‌های خود روز دوم تیر کنسرتی را در هتل سرای عامری‌ها شهر کاشان برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ادامه تور کنسرت‌های شهرستان‌های شهرام ناظری، اجرای زنده دیگری روز دوم تیر در شهر کاشان برگزار می‌شود.

شهرام ناظری که اسفند سال گذشته از تازه‌ترین آلبوم خود به نام «خنیاگر» با موسیقی مسعود خضری در موزه موسیقی رونمایی کرده بود، در کنسرت پیش رو که به نوعی ادامه تور کنسرت‌های شهرستان شوالیه آواز ایران است، قطعاتی از آثار منتخب خود را برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

این کنسرت، در حیاط اصلی هتل سرای عامری‌ها در کاشان برگزار می‌شود. هتل سرای عامری‌ها، اخیرا به عنوان هتل اول خاورمیانه و جز یکی از 25 هتل برجسته دنیا انتخاب شده است.
همزمان با طنین انداز شدن آواز استاد ناظری، نورپردازی مدرن ویدئومپینگ در صحن هتل اجرا خواهد شد. علاقه‌مندان می توانند برای تهیه بلیط اینترنتی، به آدرس www.iranconcert.com مراجعه کنند.
هتل سرای عامری‌ها همواره مجری رویدادهای فاخر فرهنگی در سطح ملی و بین المللی بوده است و اینبار با دعوت از استاد بزرگ موسیقی سنتی ایران برگ زرینی در تاریخ فرهنگ و هنر شهر کاشان ثبت می‌کند.

این خواننده که چندی پیش در مراسم جایزه حکیم نظامی نشان عالی یونسکو را دریافت کرده بود، طی هفته‌های اخیر تصمیم به برگزاری مجموعه کنسرت‌هایی در شهرهای کشور کرده که از جمله آن می‌توان به برگزاری کنسرت در شهر اصفهان اشاره کرد.

به نظر می‌آید این خواننده برای برگزاری کنسرت در پایتخت نیز برنامه ریزی‌هایی را انجام داده باشد که هنوز درباره جزییات این کنسرت‌ها اطلاع رسانی انجام نشده است.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1640963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =