پیشنهاد «خروج از برجام» جنجال برانگیز شد / «درگیری لفظی جلیلی و علی لاریجانی»  در جلسه «فوق العاده» مجمع تشخیص

سازندگی نوشت : کانال تلگرامی عماریون که از هواداران دولت و سعید جلیلی است در این خصوص نوشت:در این جلسه سعید جلیلی طرح خروج ایران از NPT  را به صورت مفصل مطرح کرد که با مخالفت آملی لاریجانی، علی لاریجانی و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روبه‌رو شد. تا جایی که این بحث به درگیری لفظی بین جلیلی و علی لاریجانی هم ختم شد.

گزارش‌های غیررسمی از جلسه‌ی فوق‌العاده مجمع تشخیص مصلحت نظام حاکی از آن است که در این جلسه سعید جلیلی پیشنهاد خروج ایران از ان.پی.تی را داده است و علی لاریجانی و آملی لاریجانی با این پیشنهاد مخالفت کرده‌اند اما روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در یک خبر رسمی از این جلسه فوق‌العاده خبر داده و نوشته است که جلسه‌ای که سخنران اصلی آن علی شمخانی بوده است.

کانال تلگرامی عماریون که از هواداران دولت و سعید جلیلی است در این خصوص نوشت: جلسه فوق‌العاده مجمع تشخیص مصلحت نظام بسیار مهم و حائز اهمیت بود و سیاست‌گذاری جدید و تصمیمات مهمی پس از این جلسه اتخاذ خواهد شد.

در این جلسه سعید جلیلی طرح خروج ایران از NPT را به صورت مفصل مطرح کرد که با مخالفت آملی لاریجانی، علی لاریجانی و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی روبه‌رو شد. تا جایی که این بحث به درگیری لفظی بین جلیلی و علی لاریجانی هم ختم شد.

پیشنهاد «خروج از برجام» بحث برانگیز شد / «درگیری لفظی جلیلی و علی لاریجانی»  در جلسه «فوق العاده» مجمع تشخیص

بیشتر بخوانید :

۲۱۲۲۰

کد خبر 1641008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =